Štefan Margita & Moravské klavírní trio

Štefan Margita & Moravské klavírní trio

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Tenorista světového formátu Štefan Margita za doprovodu Moravského klavírního tria
v unikátním koncertě zazpívá písně a opery světového repertoáru.
Svým horkokrevným tenorem rozezvučel Štefan Margita opery v San Francisku, v Miláně i Paříži. V roce 2008 oblékl šat hlavní role v opusu Leoše Janáčka Z mrtvého domu, který uvedla Metropolitní opera v americkém New Yorku. Z hlasitých ovací naplněných sálů se těší Štefan Margita po celém světě.
Vystudoval košickou konzervatoř, v roce 1981 se stal členem souboru zpěvohry divadla v Prešově, odkud přešel na operní scénu v Košicích (1983–1986). V roce 1986 zvítězil na Pražském jaru a v srpnu téhož roku získal angažmá v opeře Národního divadla v Praze. V této době (1987–1991) byl současně sólistou Vídeňské Volksoper. V roce 1992 pak přešel do stálého angažmá ve Státní opeře Praha (1992–1994).
Od roku 1998 působí jako svobodný umělec světového renomé a je opakovaně zván k hostování do Chicaga či Metropolitní opery v New Yorku.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete

zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Sleva "10% ZTP/P" pro držitele průkazu ZTP/P (na všechny vstupenky vyjma prostoru pro vozíčkáře) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku. / zvláštní místa pro vozíčkáře ANO / bezbariérový přístup ANO, přízemí

-TH-

Na mapě

Top