Sněhurka na ledě

Sněhurka na ledě

Datum: 20. října - 14. prosince 2019
Místo: Zlín, Pardubice, České Budějovice 1, Třinec

Vstupenky

Neděle
20
Říj. 2019
15:00
Neděle
3
Lis. 2019
15:00
Sobota
23
Lis. 2019
17:00
Sněhurka na ledě
Sobota
14
Pros. 2019
17:00
Sněhurka na ledě

Informace o akci

V zemi zdejší muzikál nejkrásnější

Pohádkový příběh na ledě s kouzelnou atmosférou a živou hudbou.

Příběh o Sněhurce ušel dlouhou cestu od klasického zpracování bratří Grimmů přes broadwayská divadelní jeviště až k Oscarem oceněnému celovečernímu animovanému filmu Walta Disneyho. Bylo tak jen otázkou času, kdy Sněhurka zatančí na ledě.

Premiérově se nový muzikál představil ve WERK ARENĚ v Třinci 5. 10. 2018, kde vůbec poprvé Česká republika zažila unikátní spojení ledové show a živé hudby. Režie se ujal známy slovenský choreograf a režisér Jaro Moravčík. Ke spolupráci přizval Vaša Patejdla, spoluzakladatele skupiny Elán a autora hudby původní slovenské hudební komedie "Sniehulienka a sedem pretekárov", která je námětem muzikálu.

V roli Sněhurky exceluje dvojnásobná mistryně České republiky v krasobruslení Ivana Buzková, v hlavní mužské roli září Tomáš Verner, mistr Evropy v krasobruslení z roku 2008. V dalších rolích hrají a tančí nejtalentovanější krasobruslaři ocenění medailemi.  Role vypravěčky příběhu se ujala Tereza Kostková.

Více o show Sněhurka na ledě na www.snehurkanalede.cz nebo na facebooku.

- V doprovodu platícího dospělého má dítě do 4 let nebo do 110 cm výšky vstup zdarma, bez nároku na sedadlo - toto zvýhodnění se netýká sezení na ploše.

- Vstupenky pro vozíčkáře a zároveň držitele průkazu ZTP/P v ceně 440 Kč a 10 Kč pro doprovod (jedna osoba) - objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz.  Slevy pro ostatní držitele průkazu ZTP a ZTP/P nejsou poskytovány.

Na mapě

Top