Scream Inc. (UA) live ! / Metallica Tribute Band

Scream Inc. (UA) live ! / Metallica Tribute Band

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jedna z nejuznávanějších revivalových kapel světa – SCREAM INC. (Metallica Tribute Band) míří opět do Brna!

Ukrajinská partička Scream Inc., kapela, která bravurně ovládá repertoár slavné Metallicy, se vrací do Brna. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 25.1.2018 od 20 hodin. Nenechte si ujít slavné hity jako Enter Sandman, Master Of Puppets, Nothing Else Matters, Whiskey in the jar a další naživo v klubu Mersey v Brně.
Kvarteto z Kyjeva se pyšní schváleným názvem Oficiální Metallica Revival. Scream Inc. vznikli v roce 2008 a kamkoli zavítali, jejich vystoupení byla úspěšná a často vyprodaná. Jejich Youtube kanál má poměrně vysokou sledovanost, a to jak v Evropě, tak i ve Spojených státech, především díky vysoké kvalitě živých vstoupení.
Je to také první a jediný tribute-band, který zopakoval legendární show S & M (Metallica se symfonickým orchestrem v roce 1999 v San Franciscu). Šlo o jeden z nejúspěšnějších koncertů kapely, který se konal 17. dubna 2016 v Moskvě v Kremelském paláci za účasti více než 6000 návštěvníků!
Tato show drží rekord v návštěvnosti koncertů všech Metallica revivalů. V Brně se poprvé představili letos v únoru a byli diváky nadšeně přijati. Není proto divu, že se půl roku poté vracejí zpátky, aby své fanoušky potěšili.
Letos uplynulo přesně 31 let od chvíle, kdy od Metallica vydala jedno z nejvlivnějších alb v historii metalu „Master of Puppets“. Na brněnském koncertu pochopitelně nebudou chybět skladby z tohoto alba, ale samozřejmě se můžete těšit i na další silné klasiky této trash metalové legendy.

Nenechte si ujít svou šanci vidět a slyšet nejlepší Metallica Revival naživo v brněnském klubu Mersey 25. ledna 2018!

Galerie

picture Scream Inc. (UA) live ! / Metallica Tribute Band

Na mapě

Top