Sanremo Junior CZ/ SK - finálový galavečer

Sanremo Junior CZ/ SK - finálový galavečer

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Celkem 1O finalistů z České republiky a 3 ze Slovenské republiky postoupili koncem roku do finále dětské pěvecké soutěže Sanremo Junior CZ/SK.
Těchto 13 dětí během listopadu 2017 až února 2018 čekají velké přípravy na finálový večer Sanremo Junior CZ, který se uskuteční 21. února v pražském divadle Hybernia. Během večera vystoupí nejen se svou soutěžní písní. Podpoří je i mnoho známých osobností. To vše za doprovodu ženského Bon Art Pops Orchestra, který se sejde v obsazení big bandu, doplněný dřevěnými dechovými nástroji, kompletními smyčci, rozšířenou rytmickou sekcí a bude hrát pod taktovkou jediného muže a tím je dirigent Martin Hybler.
Celým večerem, během kterého kromě finalistů vystoupí také Helena Vondráčková, Michal Hrůza, Anna K. , Radim Schwab, Leona Machálková, Genny Ciatti, bude provázet stejně jako v minulém roce Jan Čenský.
V odborné porotě zasednou například Anna K, Helena Vondráčková, Leona Machálková, Miro Žbirka, Jaroslav Svěcený, Janis Sidovský, Michal Klein, Michaela A. Dobrovolná, Radim Schwab, František Drs, Miroslav Michálek a Hana Petřinová.
Jeden vítěz za Českou a jeden za Slovenskou republiku pojede v třetím dubnovém týdnu reprezentovat svou zemi do italského Sanrema v jedné z nejprestižnějších mezinárodních dětských soutěží pro zpěváky a zpěvačky ve věku 6–15 let, kde vystoupí s vybranou písní za doprovodu živého 39členného orchestru.
Pořadatelem je společnost Kismet, známá po celém světě prostřednictvím GEF – the World Creativity Festival in Schools. V roce 2018 to bude již devátý ročník této mezinárodní pěvecké soutěže pro sólisty, která dává důraz na šíření hudby a zpěvu mezi mladými jednotlivci a snaží se jim dát možnost okusit hudbu s odborníky v mezinárodním a multietnickém prostředí. Fakt, že zpěváci vystoupí s živým orchestrem, je na světě téměř unikát.

www.sanremojunior.cz
www.sanremojunior.sk

Galerie

picture Sanremo Junior CZ/ SK - finálový galavečer

Na mapě

Top