STATUS QUO

STATUS QUO

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Britská legenda Status Quo, která patří k nejdéle fungujícím rockovým kapelám na světě,
zahraje na unikátním koncertě v Brně.

Status Quo působí až na kytaristu Ricka Parfitta, který zemřel v prosinci 2016, v původním složení. Svoji první desku Status Quo vydali v roce 1968 pod názvem Picturesque Matchstickable Messeages from the Status Quo, k největším hitům patří skladby Caroline (1973), Rockin' All Over the World (1977), Whatever You Want (1979) nebo In the Army Now (1986).
Aktuálně již Status Quo nechtějí hrát velké halové koncerty a vystupují jen v komornějších sálech. Brněnské Boby centrum pojme okolo dvou tisíc diváků a bude to jedinečná příležitost poslechnout si tuto hudební legendu naživo.

JEDINEČNÁ EDICE DESETI VSTUPENEK MEET & GREET UMOŽŇUJE JEJICH MAJITELŮM NEJEN OSOBNÍ SETKÁNÍ S ČLENY KAPELY, ALE TAKÉ SPOLEČNÉ FOTO! Meet & Greet proběhne před koncertem, je třeba dostavit se v 19:15 k pokladně na místě konání. / Vstupenka MEET & GREET umožňuje vstup do sektoru "GOLD boxy a stolky" a na parket "Parter stání před pódiem".

K DISPOZICI JE I VELMI LIMITOVANÝ POČET VIP VSTUPENEK

- teplý a studený raut
- alko a nealko nápoje
- pohodlná sedadla a samostatný prostor na VIP galeriích s nejlepším výhledem na stage

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

místa k sezení včetně VIP galerií jsou nečíslovaná - open sitting/ slevy NE/ bezbariérový přístup ANO - sekce Stání u pódia/ vstupenky ZTP/P-DISABLED jsou určeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (vždy jen jedna osoba) - každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Na mapě

Top