SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ

SPOLEK KAŠPAR / DIVADLO V CELETNÉ
SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ / Tracy Letts

Režie Pavel Lagner / Výprava Petra Krčmářová / Hudba Dan Fikejz / Dramaturgie Lenka Bočková / Režijní supervize Filip Nuckolls / Premiéra 6. března 2017

Nezahojené křivdy a stíny minulosti rodiny Westonových, která se díky zmizení hlavy rodiny po dlouhé době celá společně potkává a zoufale hledá a nenachází odpuštění, porozumění, lásku a štěstí.
Americký autor Tracy Letts získal za tento text Pulitzerovu cenu. Podle New York Times se jedná o nejvíc vzrušující hru, která se na Broadwayi v posledních letech objevila.

Beverly Miloš Kopečný / Violet, žena Beverlyho Milena Steinmasslová / Barbara, dcera Beverlyho a Violet Jitka Nerudová / Bill, manžel Barbary Jakub Špalek / Jane, dcera Billa a Barbary Tereza Rumlová/Šárka Vaculíková / Ivy, dcera Beverlyho a Violet Monika Zoubková / Karen, dcera Beverlyho a Violet Martina Prášilová / Steve, snoubenec Karen Jan Zadražil / Mattie, sestra Violet Jelena Juklová / Charlie, manžel Mattie Adrian Jastraban / Malý Charles, syn Charlese a Mattie Aleš Petráš / Monevata, služka Eliška Boušková

Pozn. Sleva Kašpar na vstupné platí pro studenty do 26 let a děti do 15 let, seniory a držitele průkazu TP a ZTP. Držitelé průkazů ZTP/P mají nárok na slevu i pro doprovod /1 osoba/, vozíčkáři s doprovodem /1 osoba/ mají vstup zdarma.

Na mapě

Top