SPARKS - THE HIPPOPOTAMUS TOUR 2017

LUCERNA MUSIC BAR
SPARKS - THE HIPPOPOTAMUS TOUR 2017

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ticketportal.cz in English version

Výstřední americká art popová kapela SPARKS, vydává začátkem září nové, již DVACÁTÉ DRUHÉ v pořadí, studiové album "Hippopotamus". Na jeho podporu pořádají světové turné, jehož součástí je i koncert v pražském Lucerna Music Baru dne 11.09.2017 od 20:00 hod.
SPARKS byla založena v Los Angeles v roce 1971 bratry Ronem (klávesy) a Russellem Maelovými (zpěv) a je označována jako "skupina nejvíce se trvale vyvíjející v historii rocku".
Nikdy nezněli jako kdokoliv jiný než oni sami a na rozdíl od ostatních kapel založených ve stejné době pořád směřují dopředu, zkoušejí nové nápady a udržují věci pořád svěží pro sebe i pro své fanoušky a to je zárukou nezapomenutelné originality každého z jejich vystoupení.
Desítky hudebních skupin a umělců jako Kurt Cobain, Franz Ferdinand, Morrissey, MGMT, Ramones, Duran Duran, Depeche Mode, Def Leppard, Faith No More, Pixies, ABBA, Paul McCartney, They Might Be Giants, citují SPARKS jako kapelu, která měla během své více než 40-leté éry na ně vliv.
SPARKS vystoupí v Čechách a vůbec ve střední a východní Evropě poprvé a tak mají jejich fanoušci a posluchači nevšední, moderní pop music, i dříve narození, jedinečnou příležitost je vidět "naživo".

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
vstupenky na stání / slevy NE / bezbariérový přístup NE

-TH-

Na mapě

Doporučené

Top