SHAOLIN tour 2018

SHAOLIN tour 2018

Datum : 28. února - 1. března 2018
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, BOBYCENTRUM, Sportovní 559/2a, Brno

Vstupenky

Středa
28
Ún.
19:00
Čtvrtek
1
Bře.
19:00
SHAOLIN tour 2018

Informace o akci

…JSOU PROSTĚ JINÍ …BUDE VÁM Z NICH BĚHAT MRÁZ PO ZÁDECH …JSOU JAKOBY Z JINÉHO SVĚTA …A PŘIJDOU ODTUD AŽ K NÁM!
Fascinující skupina mnichů ze Shaolinu se vrací do České republiky s novým programem.

Mniši z kolébky filozofického učení a bojového umění kung fu, čínského kláštera Shaolin, a jejich jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě.
Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením.
Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa. V Číně patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou.
Při představení uvidíte jak osmileté benjamínky, tak dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují svá těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím.
Filmy, dokonce i ty, v nichž vystupuje legendární Bruce Lee, jsou jen odvarem toho, co nyní můžete vidět v plné parádě a naživo!
Video: https://www.youtube.com/watch?v=0klNDWnO-Ks
Více: http://www.shaolin.cz/
Délka představení cca 2 x 45min s přestávkou
Program je vhodný pro děti od 5 let / Děti do 120 cm vstup ZDARMA bez nároku na místo

BRNO: VIP boxy v Zóně 3 - v ceně vstupenky i občerstvení včetně alko/nealko nápojů
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Parter / sektor ZTP/P-DISABLED je určen pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P / zvláštní místa pro doprovod ZTP/P (vždy jedna osoba, která do sálu musí vstoupit společně s osobou, které poskytuje asistenci) / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Galerie

picture SHAOLIN tour 2018

Na mapě

Top