SHAOLIN tour 2018

SHAOLIN tour 2018

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

…JSOU PROSTĚ JINÍ …BUDE VÁM Z NICH BĚHAT MRÁZ PO ZÁDECH …JSOU JAKOBY Z JINÉHO SVĚTA …A PŘIJDOU ODTUD AŽ K NÁM!
Fascinující skupina mnichů ze Shaolinu se vrací do České republiky s novým programem.

Mniši z kolébky filozofického učení a bojového umění kung fu, čínského kláštera Shaolin, a jejich jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě.
Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením.
Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa. V Číně patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou.
Při představení uvidíte osmileté benjamínky i dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují svá těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím.
Filmy, dokonce i ty, v nichž vystupuje legendární Bruce Lee, jsou jen odvarem toho, co nyní můžete vidět v plné parádě a naživo!
VIDEO
Délka představení cca 2 x 45min s přestávkou
Program je vhodný pro děti od 5 let / Děti do 120 cm vstup ZDARMA bez nároku na místo

Pozor! Nyní zvláštní Akce 2+1 ZDARMA na vstupenky za 450 Kč a 350 Kč!
Zvolte právě dvě vstupenky a automaticky obdržíte třetí zdarma! Na prodejních místech i on-line na ticketportal.cz!

BRNO: VIP boxy v Zóně 3 - v ceně vstupenky i občerstvení včetně alko/nealko nápojů
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Parter / sektor ZTP/P-DISABLED je určen pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P / zvláštní místa pro doprovod ZTP/P (vždy jedna osoba, která do sálu musí vstoupit společně s osobou, které poskytuje asistenci)

Galerie

picture SHAOLIN tour 2018

Na mapě

Top