SCOTT50: GIRLS AGAINST BOYS, PARAMOUNT STYLES, ...

LUCERNA MUSIC BAR
SCOTT50: GIRLS AGAINST BOYS, PARAMOUNT STYLES, ...

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Scott McCloud, vůdčí osobnost tak zásadních amerických kapel jako Girls Against Boys, Soulside nebo Paramount Styles se rozhodl oslavit své padesátiny v Praze! Stane se tak v Lucerna Music Baru velkým koncertem v neděli 5. listopadu…
Scott McCloud. Hudební resumé tohohle chlapíka je zcela mimořádný. Postpunková muzika by byla nepoměrně chudší – a určitě jiná – kdyby se Scott nerozhodl zasvětit svůj život kytaře a punku… Soulside, Girls Against Boys, New Wet Kojak, Operator NYC, Paramount Styles – každá z jeho kapel nebo projektů, ať je založil v D.C. nebo v New Yorku, je něčím dosud výjimečná a neopakovatelná.
Označte si velkou červenou fixou neděli 5. listopadu. V Lucerna Music Baru budou v kompletní původní sestavě hrát GIRLS AGAINST BOYS (pozor – jediný koncert kapely v Evropě v roce 2017 a první od roku 2014, v CZ od roku 2013!), potom rovněž v kompletní původní sestavě s Bobbym Sullivanem legendární SOULSIDE (první a jediný koncert v Evropě od roku 1989!!!), chybět nebudou PARAMOUNT STYLES, ovšem po dlouhé době jako kapela, a to ve své nejlepší sestavě… a taky projekt OPERATOR, za nímž se se Scottem McCloudem neskrývá nikdo jiný než italský producent TEHO TEARDO, u nás známý především spoluprací s Blixou Bargeldem. I v případě Operatoru to bude první a jediné vystoupení od roku 2004. A ještě jednou fakt pozor – členové všech kapel přiletí do Prahy jedině a výhradně kvůli tomuhle koncertu, není to součást žádného turné. Těšíme se velmi!

Galerie

picture SCOTT50: GIRLS AGAINST BOYS, PARAMOUNT STYLES, ...

Na mapě

Doporučené

Top