ROYAL REPUBLIC / SWE

KLUB FLÉDA
ROYAL REPUBLIC / SWE

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

“Natočili jsme fakt silnou desku Royal Republic, za kterou si stojíme, a už se nemůžeme dočkat, až s ní vyjedeme na turné”, říká frontmen kapely Adam Grahn. Praha se koncertu Royal Republic dočká 17. listopadu, kdy spolu se dvěma předskokany, britskými Dinosaur Pile-Up a Timem Vantolem z Nizozemska, odehrají koncert v Lucerna Music Baru.

Kníratý zpěvák skupiny Adam Grahn o novém albu Weekend Man říká: “ Slyšet všechny písničky pohromadě s vámi pořádně zamává. Pořád nemůžeme pochopit, že jsme tu desku natočili!” Společně s kytaristou Hannesem Irengårdem, basákem Jonasem Alménem a bubeníkem Per Andreassonem Grahn natočil desku Weekend Man v Berlíně, na stejném místě, kde vzniklo album Save The Nation. O Berlíně Adam mluví jako o druhém domovu, operační základně. Produkci nové desky si vzali na starost dva dynamičtí němečtí producenti Christian Neander a Michael Tibes, nahrávalo se ve Fuzz Factory Studios ve čtvrti Kreuzberg.
Royal Republic vznikli v roce 2007, všichni čtyři členové studovali v Malmo na prestižní Academy Of Music. I díky tomu je jejich vzájemná hudební komunikace “jako blesk”. Při poslechu desky Weekend Man si určitě povšimnete, že kapela dobře chápe, co je na pop music tak fantastické. Ve změti nabroušených tvrdých riffů se skrývá nápaditá melodie, která se vám s jistotou vkrade do srdce. Per obdivuje producenta Max Martina, jejich krajana, který spolupracoval s Britney Spears, Katy Perry, Kelly Clarkson a dalšími. “Ano, co se týče skládání, jednou z předností Royal Republic je náš zdravý nedostatek respektu k žánrovým hranicím,” dodává Hannes. “Ať je to písnička od Taylor Swift nebo od Led Zeppelin, vezmeme si to, co se nám líbí, a uděláme si to po svém.”

Galerie

picture ROYAL REPUBLIC / SWE

Na mapě

Doporučené

Top