Pavel Šporcl - VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH, Valtice

Pavel Šporcl - VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH, Valtice

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Adventní koncert předního českého houslového virtuosa Pavla Šporcla.
Koncert navazuje na úspěšné  turné z prosince 2017, kdy sérii čtrnácti vyprodaných koncertů navštívilo na třináct tisíc posluchačů. 
Unikátní program ve speciálních aranžích pro modré housle Pavla Šporcla s doprovodem orchestru oslavuje příchod nadcházejících vánočních svátků  a lahodí posluchačům v čase adventním. Nechybí v něm oblíbené zahraniční koledy jako je Tichá noc, dětmi milované Rolničky, půvabné houslové sólo z filmu Anděl Páně 2, skladba Modlitba, vlastní kompozice Pavla Šporcla a v neposlední řadě tradiční české vánoční koledy s hymnou českých Vánoc Narodil se Kristus Pán. Ta vánoční program určený všem generacím uzavírá, se společným zpěvem všech umělců i posluchačů v hledišti.
Vybrané skladby provede společně s Pavlem Šporclem dětský soubor Valtický Modrásek, dětský soubor města Valtice. V dalších skladbách vedle Pavla Šporcla vystoupí i sopranistka Jana Šrejma Kačírková, dvojnásobná držitelka ceny Thálie a sólistka Národního divadla. A to vše za doprovodu komorního smyčcového uskupení Praga Camerata.

Pro rodiny nabízíme rodinné vstupné, kdy jedna vstupenka představuje vstup čtyř osob za zvýhodněnou cenu a čtyři sedadla umístěná vedle sebe.
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Zvláštní sektor pro vozíčkáře a pro držitele průkazu ZTP/P NE

PŘEDSTAVENÍ A KONCERTY VALTICE NA TICKETPORTAL.CZ

-TH-

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: PAVEL ŠPORCL – VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH 8.12.2018 – VALTICE

ZRUŠENO:

 

Z technických důvodů dochází ke zrušení koncertu PAVEL ŠPORCL – VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH, konajícího se dne 8.12.2018 ve Valticích.

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

 


Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top