Pavel Šporcl - VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH, Valtice

AKCE VALTICE
Pavel Šporcl - VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH, Valtice

Datum: 8. prosince 2018
Místo: Státní zámek Valtice - Zimní jízdárna, Zámek 1

Vstupenky

Sobota
8
Pros. 2018
19:00
Pavel Šporcl - VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH, Valtice

Informace o akci

Adventní koncert předního českého houslového virtuosa Pavla Šporcla.
Koncert navazuje na úspěšné  turné z prosince 2017, kdy sérii čtrnácti vyprodaných koncertů navštívilo na třináct tisíc posluchačů. 
Unikátní program ve speciálních aranžích pro modré housle Pavla Šporcla s doprovodem orchestru oslavuje příchod nadcházejících vánočních svátků  a lahodí posluchačům v čase adventním. Nechybí v něm oblíbené zahraniční koledy jako je Tichá noc, dětmi milované Rolničky, půvabné houslové sólo z filmu Anděl Páně 2, skladba Modlitba, vlastní kompozice Pavla Šporcla a v neposlední řadě tradiční české vánoční koledy s hymnou českých Vánoc Narodil se Kristus Pán. Ta vánoční program určený všem generacím uzavírá, se společným zpěvem všech umělců i posluchačů v hledišti.
Vybrané skladby provede společně s Pavlem Šporclem dětský soubor Valtický Modrásek, dětský soubor města Valtice. V dalších skladbách vedle Pavla Šporcla vystoupí i sopranistka Jana Šrejma Kačírková, dvojnásobná držitelka ceny Thálie a sólistka Národního divadla. A to vše za doprovodu komorního smyčcového uskupení Praga Camerata.

Pro rodiny nabízíme rodinné vstupné, kdy jedna vstupenka představuje vstup čtyř osob za zvýhodněnou cenu a čtyři sedadla umístěná vedle sebe.
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Zvláštní sektor pro vozíčkáře a pro držitele průkazu ZTP/P NE

PŘEDSTAVENÍ A KONCERTY VALTICE NA TICKETPORTAL.CZ

-TH-

Na mapě

Doporučené

Top