PIRATE SWING Band Gala Brno

PIRATE SWING Band Gala Brno

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PIRATE SWING BAND Gala Brno

OJEDINĚLÝ KONCERTNÍ PROJEKT PIRATE SWING BANDU JIŘÍHO ŠEVČÍKA S HLAVNÍMI HOSTY FELIXEM SLOVÁČKEM A IVOU PAZDERKOVOU. 18.11., SONO CENTRUM BRNO.

 

Po superúspěšné tříleté sérii koncertů „PIRATE SWING Band Gala“ chystá hudební senzace oceňovaná doma i v zahraničí, poprvé speciální galapředstavení i v Brně. Sedmnáctičlenný big band, jediná kapela v Evropě, specializující se na vlastní swingové aranže rocku a popu přichází opět s novou show. „Představte si Franka Sinatru zpívat Nirvanu“, prohlásil o ní kytarista legendárních Queen, Brian May. Právě Queen si z desítek kapel celého světa vybrali české „Piráty“ coby hlavní hvězdu své VIP party v Montreux a právě pod hlavičkou legendy vyšlo jejich první album. Za doprovodu této unikátní kapely s netypickým repertoárem vystoupí swingová legenda evropského formátu, Felix Slováček a diváci se mohou těšit i na v mnoha ohledech překvapivé hostování herečky a zpěvačky Ivy Pazderkové. Tiskem bývá frontman Pirátů Ševčík označován termínem "Rocky Balboa českého swingu" a přirovnáván k M. Bublému či R. Williamsovi a právě posledně jmenovaný na nové album pardubického bandu dokonce oficiálně přispěl autorskou písní (!). Zapomeňte na všechno, co jste slyšeli o swingu a připravte se na nečekané. Show, kde je vše jinak a která vás osvěží a pobaví. A tomu věřte ;-)

Info: Pro vozíčkáře cena 300 Kč, místa vyhrazena v pravé části hlediště, bezbariérový přístup zajištěn. Ostatním držitelům průkazu ZTP/P se slevy neposkytují.

VIDEO link: https://www.youtube.com/watch?v=BlJD1Kkqzy4

Galerie

Na mapě

Top