OTEVŘENÉ SKLEPY KYJOVSKA 2018, Kyjov

KYJOVSKÁ VSTUPENKA
OTEVŘENÉ SKLEPY KYJOVSKA 2018, Kyjov

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Kyjovští vinaři a vinaři z okolí Kyjova, společně s Cechem kyjovských vinařů pořádají IV. ročník "Otevřených sklepů Kyjovska", který se uskuteční 9. června 2018.
Všem návštěvníkům se zakoupenou vstupenkou je k dispozici 27 vinařů nebo vinařství na ulicích Čelakovského, Svatoborská, Masarykovo nám., třída Palackého, Tyršova a U Sklepů (lokalita Šištót). Jednotlivá vinařství budou umístěna v tradičních vinných sklepech, ale rovněž v historických prostorách kyjovské radnice, stejně jako ve sklepních prostorách měšťanských domů.
Můžete ochutnat vína od těchto vinařství a vinařů:
Vinařství Štěpán Maňák Žádovice, Vinařství Šalša Kyjov, Vinařství Rodina Kölbelova Kyjov, Rodinné vinařství Čevela Strážovice, Vinné sklepy Skalák, Vinné sklepy U Kolajů Ježov, Vinařství Žůrek Žeravic, Vinný sklep Krýsa Kostelec, Vinařství Polášek Josef Kyjov, Vinařství Žarošice, Vinařství Martinek Kyjov, Vinařství Josef Dufek Svatobořice - Mistřín, Vinařství U Šťastných Svatobořice - Mistřín, Mladý vinař Žádovice, Slovácká moštárna Strážovice, Vinař Vratislav Vavřina Kyjov, Vinař Jaroslav Zavrtálek Kyjov, Vinař Miroslav Daněk Kyjov, Vinař Pavel Navrátil Kyjov, Vinař Jan Kahánek Kyjov, Vinař Vojtěch Kölbel Kyjov, Vinař Josef Sedlář Kyjov, Vinař Roman Filípek Kyjov, Vinař Pavel Hlavinka Bukovany, Vinař Josef Čermák Kyjov, Vinařství Čmelík, Kyjov, Vinař Vladimír Kouřil, Vinařství na sklepách Kyjov

Zvýhodněné vstupné do 4.6.2018 500 Kč / od 5.6.2018 600 Kč
Vstupné zahrnuje volnou degustaci nabízených vín, katalog vinařů a vinařství s mapkou, kupony na nákup vína v hodnotě 2 x 100 Kč a degustační skleničku.
Pro maximální zkvalitnění služeb a obsluhy návštěvníků je počet vstupenek limitován na 600 ks.
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line - HOMEtickets!!

KYJOVSKÁ VSTUPENKA
PŘEHLED KULTURNÍHO DĚNÍ VE MĚSTĚ KYJOV

Doporučené

Top