Na mělčině

Divadlo Kalich
Na mělčině

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Inscenace Divadla Kalich
NA MĚLČINĚ

Autor: Frank Houtappels

Režie: Jakub Nvota
Hrají: Iva Janžurová, Miroslav Vladyka, Barbora Munzarová, Sabina Remundová
Scéna: Martin Černý
Kostýmy: Lucie Loosová

Herečka Iva Janžurová se rozhodla přijmout roli mimo své domovské Národní divadlo. K tomuto výjimečnému kroku ji přiměla nabídka z Divadla Kalich textu originální komedie nizozemského autora Franka Houtappelse Na mělčině o dvou sestrách, jejich matce, tátově popelu a manželství s omezenou trvanlivostí.

Po boku Ivy Janžurové hrají Barbora Munzarová, Sabina Remundová a Miroslav Vladyka.
„Není v současné světové dramatice mnoho her, které by nabízely hned tři velké příležitosti pro ženy – herečky. Komedie Na mělčině takovou hrou je. Disponuje životní moudrostí, humorem a zároveň je v ní odvěký příběh běhu času, vnímaný přes model rodiny. Každý z nás dospěje pod ochranou rodičů, aby záhy začal chránit je, starat se o ně a doufal, že je pro svoje děti tím, čím byli rodiče pro něho. Toto odvěké střídání generací přináší pravdy, ale i trpkost, ironii života a humor jako zbraň, díky níž je možné přežít,“ říká režisér Nvota.

Tři ženy rekapitulují po smrti manžela a otce svůj život. To, kam se dostali a co je čeká. Život je ale velmi zvláštní a najednou se ocitnete tam, kde byste to nejméně čekali. Například v Thajsku

Galerie

picture Na mělčině
picture Na mělčině
picture Na mělčině
picture Na mělčině
picture Na mělčině
picture Na mělčině
picture Na mělčině
picture Na mělčině
picture Na mělčině

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: NA MĚLČINĚ 6.3.2018– DIVADLO KALICH

ZMĚNA:

Ze zdravotních důvodů dochází ke změně termínu představení NA MĚLČINĚ 6.3.2018 konající se v Divadle Kalich. Představení se odehraje 20.5.2018ve 13:30.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 20.3.2018.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.    

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top