NIGEL KENNEDY: BACH MEETS GERSHWIN

NIGEL KENNEDY: BACH MEETS GERSHWIN

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

FASCINUJÍCÍ HOUSLOVÝ VIRTUOS NIGEL KENNEDY V PRAZE!
Nejslavnější britský houslista a vášnivý fanoušek fotbalového klubu Aston Villa zahraje českému publiku Vivaldiho, Bacha, ale i Gershwina.

Nigel Kennedy je nejprodávanějším houslistou všech dob. Patří k nové generaci umělců, kteří dosáhli úspěchů jak v klasické hudbě, tak v jazzu a rocku. Na jevišti si občas sundával sako a kravatu. "Tak jsem si vytvořil přímý vztah k divákům, uvědomili si, že jsem stejný jako oni. Moje hudba jim tak byla mnohem bližší."
Kennedy vyniká nejen ve světě klasické hudby. Proslavil se svojí interpretací Jimiho Hendrixe nebo legendárních The Doors. Spolupracoval s ikonami rocku a popu, mezi něž patří Sir Paul McCartney, Kate Bush, Robert Plant, skupiny The Who, Led Zeppelin a mnoho dalších.
Kennedy byl mnohokrát nominován na cenu Grammy. Na koncertech vystupuje se skladbami od barokní éry až po současnost. Jeho poslední album My World se ve Velké Británii dostalo na vrchol žebříčku klasických skladeb.
Pro české fanoušky Nigel Kennedy připravil koncert s podtitulem "Bach Meets Gershwin" a za doprovodu dalších pěti hudebníků předvede program od klasiky až po současnost.

VIP vstupenky zaručují nejlepší místa v sále a pozvání na občerstvení v salonku Panorama před koncertem od 19:15, během přestávky i po koncertu do 22:00.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-19. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

Na mapě

Top