Michal k snídani - Michal Nesvadba

Michal Nesvadba z Kouzelné školky!
Michal k snídani - Michal Nesvadba

Datum : 23. září 2017
Místo: Lesní divadlo, Řevnice

Vstupenky

Sobota
23
Zář.
15:00
Michal k snídani - Michal Nesvadba

Informace o akci

 

Zábavné a poučné představení zároveň! Michal dětem servíruje legrační pokrmy, bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne....?, tak mnoho jich "ochutnáte" právě od Michala, co třeba jablíčko v županu, máte to rádi...! tak na tohle jablíčko a jak mu to sluší právě v županu, jakou bude mít barvu a zda s kapucou nebo bez a na mnoho dalších se už nyní můžete těšit právě na představení Michal k snídani. Ať přijdete najedení nebo ne, odcházíte vždy hladoví, strhující podívaná na Michala, jak si užije s dětmi třeba oslavu svých narozenin, jak bude vypadat dort a kolik na něm bude svíček, na to všechno dostanete chuť, samé unikátní situace a zábava, tak to nezmeškejte! Neméně důležitá je pointa tohoto představení! Michal při aktivním zapojení všech malých diváků v hledišti rozluští velkou záhadu, co se vlastně stane s jídlem, které necháme na talíři nedojedené! Záhady jsou strašně fajn, vtáhnou do děje, funguje u nich příběh a hlavně Vás můžeme uklidnit, vše dobře dopadne a něco nového se dozvíme o tzv. záhadě posledního nedojedeného sousta na talíři.

Nenechte si ujít zážitek s Michalem, představení zábavnou formou působí právě na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí.

Nechte se inspirovat, garantujeme vám kvalitní zábavu pro nejmenší a těšíme se na vás!

Michal k snídani - Michal Nesvadba  = Jednotná cena 185,-Kč ( pouze děti 1 a 2leté v doprovodu dvou platících zdarma bez nároku na sedačku, na klíně rodičů, děti 3roky staré musí mít svou vlastní vstupenku!) - platí pouze pro Liberec, Koloseum Liberec (MCU KOLOSEUM, o.p.s.)

 

Galerie

picture Michal k snídani - Michal Nesvadba

Na mapě

Doporučené

Top