Meet & Greet s Priscillou Presley

Meet & Greet s Priscillou Presley

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Setkat se osobně s exmanželkou Elvise Presleyho? S koncertem Elvis Live On Screen to není nemožné

Již 8. června 2018 se v pražské O2 areně uskuteční koncert Elvis Live On Screen. S tímto unikátním projektem přijíždí do České republiky bývalá a jediná manželka Elvise, Priscilla Presley. Ta v rámci koncertu odvypráví příběhy spojené s jejím životem s králem rock and rollu. Koncert, při kterém Český národní symfonický orchestr zahraje nejslavnější Elvisovy písně, který je zazpívá na velkoplošné obrazovce přímo nad podiem, je velkou vzpomínkovou akcí na tuto hudební legendu.

Priscilla Presley umožní několika fanouškům osobní setkání. To se uskuteční přímo po koncertě ve speciální místnosti v hale. Fanoušci se mohou těšit na osobní neformální setkání, možnost společného focení, podepsání vlastních předmětů i krátkého rozhovoru. Co pro to mohou fanoušci udělat? Stačí si k platné vstupence přikoupit exkluzivní voucher, který k tomu opravňuje.

Samotný zakoupený voucher neopravňuje ke vstupu na akci, ani do haly.

Dodatečné informace a instrukce spojené s nákupem Meet & Greet vám budou zaslány zhruba 1 týden před koncertem společností TICKETPORTAL.

Odesláním objednávky vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby osobní údaje, které poskytujete v souvislosti s provedením nákupu voucheru na tomto webovém portálu, byly zpracovávány společností IRSnet CZ, s.r.o. a pořadatelem akce.

Voucher nenahrazuje vstupenku!

Na mapě

Top