Máša a medvěd na ledě

Máša a medvěd na ledě

Datum : 22. prosince 2018
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Show, která spustila v celém Česku a Slovensku nevídané šílenství, se kvůli enormnímu zájmu fanoušků vrací!
Nenechte si ujít další představení lední show, kterou vloni navštívilo více než 55 tisíc spokojených diváků. Prožijte kouzelné lední dobrodružství na vlastní kůži.
Bruslaři, akrobati i tanečníci se vám znova představí v příběhu, který pobláznil tisíce malých fanoušků i jejich rodiče. Čekají vás oblíbení vlci, kteří opět přijedou sanitkou, také uvidíte napínavý souboj medvěda Míši a medvěda Svalovce o přízeň medvědice a samozřejmě nezbednici Mášu, která se jako vždycky bude snažit všem pomoct. Příběh doplní písně, které získaly u diváků velkou oblibu. 
Všichni, kdo si zakoupí VIP vstupenky na lední plochu, budou v bezprostřední blízkosti hlavních hrdinů, kteří je během představení, ale i po něm, přijdou pozdravit. Dopřejte svým dětem nezapomenutelný zážitek a umožněte jim sekání s Mášou a medvědem tváří v tvář.  

Zde je několik vyjádření fanoušků, kteří navštívili představení v roce 2015:
„Líbilo se mi úplně všechno, byli jsme více než nadšeni. Výkony bruslařů, akrobatů, výprava, kostýmy, hudba, slova, podle mého vkusu vše na jedničku s hvězdičkou. Písničky si zpíváme dodnes. Dobrá práce, klobouk dolů.“ (Katka, představení v Praze.)

„Představení bylo nádherné, dcera a my jsme byli nadšeni. Krásné kostýmy, parádní písničky. Vše na jedničku s hvězdičkou!“ (Darina, představení v Ostravě.)

(Vyjádření návštěvníků představení získané z formuláře zpětné vazby a zveřejněné s povolením jejich autorů.)

Děti do 2 let (v době akce) bez nároku na místo mají vstup ZDARMA.
Všechny dialogy i texty písní budou v češtině.
Více informací o show, zákulisní záběry, soutěže, rozhovory a fotky najdete na oficiálním webu lední show www.masamedved.cz a na facebookové stránce společnosti Comunique.

Těšíme se na Vás.

Galerie

picture Máša a medvěd na ledě
picture Máša a medvěd na ledě
picture Máša a medvěd na ledě
picture Máša a medvěd na ledě
picture Máša a medvěd na ledě
picture Máša a medvěd na ledě

Na mapě

Top