Martin Chodúr zpívá pro zamilované

Martin Chodúr zpívá pro zamilované

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

5.11. 2016 zažije Divadlo u Hasičů speciální koncert Martina Chodúra plný zamilovaných písní. Nenechte si tento koncert ujít.

Český zpěvák, skladatel, textař a hudebník Martin Chodúr – to je vítěz vítěz historicky prvního ročníku soutěže Česko Slovensko hledá Superstar z roku 2009 a dnes jeden z našich nejvšestrannějších zpěváků mladé generace. Od vítězství v Superstar se Martin Chodúr prezentuje jako zpěvák působící v žánrově zcela protichůdných repertoárových oblastech. Našel se nejen ve světě popu a rocku, ale i swingu, muzikálu, šansonu a filmových písní. Svůj hudební záběr ale neváhá rozšířit ani o další žánry. Ve spolupráci s DJem Eddiem Senderem proto letos nazpíval letní taneční song Better We Dance. Vedle vrozeného talentu a muzikálnosti ho k repertoárové všestrannosti opravňuje mimořádná technická vybavenost a hlas mnohovrstevnaté barevnosti a tříoktávového rozsahu. Česká populární hudba zkrátka neměla od dob vrcholných výkonů Karla Gotta, Waldemara Matušky, Karla Hály a Karla Černocha zpěváka takových možností a takového pěveckého citu a všestrannosti, jakým se jeví od roku 2009 právě Martin Chodúr. 

Na co se ti, kteří si tenhle koncert nenechají ujít, mohou těšit? S tím Vás seznámí právě Martin Chodúr:

Na koncertě v divadle U Hasičů budu zpívat nejen o lásce partnerské, ale i o lásce rodičů k dětem, o lásce k životu, k umění, k lidem a profesi. Poslouchači se dočkají nejúspěšnějších písní z mých tří alb, pozvu je na výlet do světa šansonu, swingu a muzikálu a chybět nebudou ani slavné milostné love songy z filmů Snídaně u Tiffanyho, Horečka sobotní noci, Shrek, Tenkrát na Západě a Love Story. Prostřednictvím písně Fly Me To The Moon vzdám hold Franku Sinatrovi a uvedu i slavnou píseň Most přes rozbouřené vody (Bridge Over Troubled Water) od Simona a Garfunkela“.

Na mapě

Top