M.O.D. (Method of Destruction) / USA

M.O.D. (Method of Destruction) / USA

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

M.O.D. (Method of Destruction) / USA
GRIDE / EXORCIZPHOBIA / BEAST WITHIN THE SOUND

Už to bude takových 17 let, co hráli američtí M.O.D. v České republice naposled. Koncertovali ještě v pražském legendárním klubu Bunkr, kde hráli poprvé v republice třeba i Voivod, Haemorrhage, Marduk atd. a jehož činnost ukončila policie v roce 1997. To jen tak trochu z historie...
M.O.D. jsou ale historií prosáklí. Aby ne, vznikli v roce 1986, kdy Billy Milano, v té době zpěvák S.O.D. rozjíždí svoji novou kapelu, protože ostatní členové byli čím dál tím častěji zaneprázdněni svoji hlavní kapelou Anthrax. Billy měl ale dost energie a potřeboval ji dostat ven!
První album U.S.A. For M.O.D. vychází hned následující rok. Thrash s hard corem a punkem označovaný jako crossover si získává okamžitě nadšené ovace. Texty plné politické kritiky, bonmotů a osobitého humoru zůstávají už navždy značkou kapely. Legendární deskou se o rok později stalo i Surfin´ M.O.D. Až do roku 1996 je kapela studiově i naživo dost aktivní. V tomto tisíciletí si kapela zapsala do diskografie dvě alba, to poslední Red, White & Screwed před 6 lety. 
Nedávno Billy Milano s M.O.D. oslavil 25 let a od té doby se kapela nezastavila. Oslavy se z Ameriky v roce 2014 přetáhnou i do Evropy. Praha, bude jedinou zastávkou v České republice, kde je v klubu Futurum doprovodí tuzemští GRIDE, EXORCIZPHOBIA a BEAST WITHIN THE SOUND.

www.neonarcis.com
www.myspace.com/modmethodofdestruction
www.bandzone.cz/gride
www.bandzone.cz/exorcizphobia
www.bandzone.cz/bwts  

Galerie

picture M.O.D. (Method of Destruction) / USA

Na mapě

Top