MISTROVSTVÍ ČR V POLE SPORT - SEMIFINÁLE II

MISTROVSTVÍ ČR V POLE SPORT - SEMIFINÁLE II

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V pořadí již šestý ročník pole dance soutěže na nejvyšší úrovni v ČR, Mistrovství České republiky v pole sport se bude konat 22. dubna, 23. dubna a 17. června 2017.

V ČR se jedná o poměrně mladou a rychle se formující sportovní disciplínu a již nyní slavíme obrovské úspěchy. V roce 2015 ČR získala na MS v Londýně 3 zlata, 1 stříbro a 1 bronz a česká reprezentace se tak stala historicky nejúspěšnější reprezentací! Jen za čtyři roky se česká pole dance komunita dokázala vyšplhat na světovou úroveň! Z Mistrovství světa 2016 jsme si odvezli 2 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou!

Přijďte se podívat do divadla a podpořte své favority, celou pole dance komunitu a třeba i svého souseda nebo kolegu!

Více na: www.polesport.cz
Pořádá: Czech pole & aerial sports federation www.cpasf.cz

Semifinále kategorie Junioři, Ženy profesionálové a Ženy elite, Masters

Neděle 23. dubna 2017 11:00h

Druhý semifinálový den nabídne 4 kategorie tanečnic. Garantujeme Vám, že bude na co koukat! V historicky největším MČR (dle účastníků) nejdříve předvedou to nejlepší juniorky. Které jsou budoucností českého pole dance a již teď je o nich ve světě hodně slyšet! Následovat budou Ženy profesionálové a Ženy elite, kde se můžete těšit na ty nejlepší z nejlepších. Uvidíte nejlepší české lektorky pole dance, několikanásobné mistryně ČR i mistryně světa!
Počkejte si na kategorii Masters. Speciální kategorie pro dámy ve věku 40+ v roce 2016 mělo nebývalý úspěch, a proto jsme zařadili kategorii Masters i letos!

Vstupenky můžete koupit i jako balíček na oba dny a nebo i na první část 22.4.2017.

Na mapě

Top