MISTROVSTVÍ ČR V POLE SPORT - SEMIFINÁLE

MISTROVSTVÍ ČR V POLE SPORT - SEMIFINÁLE

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SEMIFINÁLE proběhne ve dvou dnech dle kategorií soutěžících:

Semifinále kategorie Ženy amatéři a Dvojice

Sobota 22. dubna 2017 11:00h
Spousta půvabných dívek, které se hodlají doslova porvat o postup do finále. Můžete očekávat nezkušenost, trému, ale i vystoupení, která vám vyrazí dech. Takovou různorodost může nabídnout pouze kategorie Ženy amatéři!

Lákají vás spíše prvky akrobacie a sehrané choreografie? Už jste někdy viděli tanec u tyče v páru? Přijďte ocenit naše vystoupení dvojic!

Semifinále kategorie Junioři, Ženy profesionálové, Ženy elite a Masters

Neděle 23. dubna 2017 11:00h
Druhý semifinálový den nabídne hned 4 kategorie tanečnic. A můžeme vám garantovat, že bude na co koukat! V historicky největším MČR (co se týče počtu účastníků) nejdříve předvedou to nejlepší juniorky. Naše juniorky jsou budoucností českého pole dance a již teď je o nich ve světě hodně slyšet! Následovat je budou soutěžící kategorie Ženy profesionálové a Ženy elite, kde se můžete těšit na ty nejlepší z nejlepších. Uvidíte nejlepší české lektorky pole dance, několikanásobné mistryně ČR i mistryně světa!

Myslíte si, že je pole dance určen jen mladším ročníkům? Nenechte se mýlit a počkejte si na kategorii Masters. Zavedení speciální kategorie pro dámy ve věku 40+ v roce 2016 se shledalo s nebývalým úspěchem, a proto jsme se rozhodli zařadit kategorii Masters také letos! Těšíme se na Vás a tu nejcennější odměnu, kterou soutěžícím můžete dát - Váš potlesk!
Tam nemůžete chybět!

Více na: www.polesport.cz

Pořádá: Czech pole & aerial sports federation www.cpasf.cz

Semifinále lze zakoupit i samostatně na 22.4. a 23.4.

Na mapě

Top