MISTROVSTVÍ ČR V POLE SPORT - FINÁLE II

MISTROVSTVÍ ČR V POLE SPORT - FINÁLE II

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V pořadí již šestý ročník pole dance soutěže na nejvyšší úrovni v ČR, Mistrovství České republiky v pole sport se bude konat 22. dubna, 23. dubna a 17. června 2017.

V České republice se jedná o poměrně mladou a rychle se formující sportovní disciplínu a již nyní slavíme obrovské úspěchy. V roce 2015 Česká republika získala na MS v Londýně 3 zlata, 1 stříbro a 1 bronz a česká reprezentace se tak stala historicky nejúspěšnější reprezentací! Jen za čtyři roky se česká pole dance komunita dokázala vyšplhat na světovou úroveň! Z Mistrovství světa 2016 jsme si odvezli 2 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou!

Přijďte se podívat do divadla a podpořte své favority, celou pole dance komunitu a třeba i svého souseda nebo kolegu!

Více na: www.polesport.cz
Pořádá: Czech pole & aerial sports federation www.cpasf.cz

Finále kategorie Masters, Muži, Dvojice a Ženy elite

Sobota 17. června 2017 18:00h

To nejlepší na konec! Závěrečná část Mistrovství vyvrcholí elitními výkony, výkony těch nejlepších a nejzkušenějších z kategorií Masters pro dámy ve věku 40+, Můžu, Dvojic a Žen elite. Kdo se bude moci pochlubit titulem Mistra České republiky tentokrát? Komu Vy udělíte oblíbenou cenu diváků? A kam bude putovat cena o nejlepšího lektora/lektorku pole dance a nejlepšího studia roku? Bude zase obhájena? Přijďte 17. června 2017 do divadla Hybernia a buďte u toho!

Finále můžete zakoupit také jako balíček na celý den a nebo jen od 11:00

Na mapě

Top