MISTROVSTVÍ ČR V POLE SPORT - FINÁLE I

MISTROVSTVÍ ČR V POLE SPORT - FINÁLE I

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V pořadí již šestý ročník pole dance soutěže na nejvyšší úrovni v ČR, Mistrovství České republiky v pole sport se bude konat 22. dubna, 23. dubna a 17. června 2017.

V ČR se jedná o poměrně mladou a rychle se formující sportovní disciplínu a již nyní slavíme obrovské úspěchy. V roce 2015 ČR získala na MS v Londýně 3 zlata, 1 stříbro a 1 bronz a česká reprezentace se tak stala historicky nejúspěšnější reprezentací! Jen za čtyři roky se česká pole dance komunita dokázala vyšplhat na světovou úroveň! Z Mistrovství světa 2016 jsme si odvezli 2 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou!

Více na: www.polesport.cz

Pořádá: Czech pole & aerial sports federation www.cpasf.cz

Finále kategorie Děti, Junioři, Parapole, Ženy amatéři a Ženy profesionálové

Sobota 17. června 2017 11:00h

Závěrečná část Mistrovství ČR 2017 vyvrcholí předposlední červnový víkend. Výsledky postupujících ze semifinále budou smazány a všichni budou soutěžit s čistým listem od začátku. Vaši podporu budou potřebovat ještě více než předtím. V prvním bloku se o titul mistra a mistryně České republiky utkají soutěžící v kategorii Dětí, která je určena pro ti nejmenší soutěží ve věku již od 6 let, kategorie Juniorů pro starší děti a mládež, kategorie Parapole, která je určená pro tělesně hendikepované a kategorie Žen amatérů a profesionálů.

Finále můžete zakoupit také jako balíček na celý den a nebo jen od 18:00

Na mapě

Top