MIKULOVSKÁ VERONA Dagmar Pecková Spirituál kvintet

MIKULOVSKÁ VERONA Dagmar Pecková Spirituál kvintet

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Letošní první ročník MIKULOVSKÉ VERONY, který se koná 30. června 2017 v malebném městě Mikulov a amfiteátru pod širým nebem, bude hostit vyjímečnou a světoznámou operní divu paní D.Peckovou společně s nejznámější českou folkovou kapelou Spirituál kvintet a to v rámci úspěšného koncertního představení DAGMAR PECKOVÁ A SPIRITUÁL KVINTET.
Mikulovská Verona je hudební projekt, který vznikl v malebném měste Mikulov.  Každý rok pravidelně na počátku letních prázdnin se uskuteční v Amfiteátru letního kina pod širým nebem koncertní představení kvalitní hudby. Pravidelně každý rok zazní operní, operetní či muzikálové melodie, ale můžete se těšit i na multižánrový hudební přesah.

Dagmar Pecková je světoznámá  operní a koncertní pěvkyně. Během studií byla sólistkou operety v Plzni a v Hudebním divadle v Karlíně. Po dvou letech v operním studiu v Dráždanech byla v roce 1987 angažována jako sólistka drážďanské Semperovy opery. O rok později se stává sólistkou Státní opery v Berlíně. Od počátku své pěvecké kariéry úzce spolupracuje s prof. Antonií Denygrovou, dlouholetou sólistkou ND a Státní opery. Dnes je D. Pecková hostem předních evropských operních scén - Stuttgart, Berlín, Drážďany, Basilej, Paříž, Hamburk, Londýn nebo Lausanne. Ve své koncertní činnosti se D.Pecková prezentuje bohatým repertoárem od klasiky až po díla předních současných skladatelů
Spirituál kvintet je nejznámější česká folková kapela, která byla založena už v roce 1960. Stála na pódiích spolu s Pete Seegerem, prezidenty Václavem Havlem a G. H. W. Bushem, hrála pro významné osobnosti, prezidenta Billa Clintona a další.

Vstupenky pro ZTP/ P cena 250,- Kč + doprovod zdarma.

VIP vsupenka obsahuje:
Oddělený vstup do amfiteátru
VIP parkoviště
Welcome drink
Občerstvení  a vstup do VIP stanu
CD Spirituál kvintet
Nejlepší vyhled na stage

Na mapě

Top