MAGOR, Divadlo Na Fidlovačce

DIVADLO NA FIDLOVAČCE
MAGOR, Divadlo Na Fidlovačce

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Divadlo Na Fidlovačce
Křesomyslova 625, Praha 4

MAGOR (The Nerd)

LARRY SHUE (USA)
Režie Martin Vokoun
Dramaturgie Petr Vydra, Adéla Šotolová
Překlad Adéla Šotolová
Scéna Antonín Šilar
Kostýmy Agnieszka Pátá - Oldak
Pohybová spolupráce Rostislav Šrom

Brilantní komedie s vtipnými dialogy a dokonale vystavěnou situační komikou. Jedním z prvních představitelů Magora byl Rowan Atkinson (známý protagonista Mr. Beana), jenž ve hře exceloval v londýnském Aldwych Theatre.
Mladý a nadějný architekt Willum Cubbert často vyprávěl svým přátelům o dluhu, který musí splatit jistému Ricku Steadmanovi, bývalému vojákovi, kterého nikdy nepotkal, ale který mu zachránil život poté, co byl vážně zraněn ve Vietnamu. Rickovi dokonce napsal dopis, ve kterém se zavazuje, že co bude živ "budeš mít na Zemi někoho, kdo pro tebe udělá, cokoliv budeš chtít."
Willum má proto velkou radost, když se Rick nečekaně objeví v jeho bytě v den oslavy jeho třicátých čtvrtých narozenin. Tato radost ovšem brzy vyprchá, když začne být jasné, že Rick je příšerný "magor", nemožný hulvát beze špetky sociální inteligence a taktu a ještě ke všemu ne a ne odjet. Jeho pokračující přítomnost je smrští neustálých komických incidentů, a to až do chvíle, kdy se za normálních okolností vyrovnaný a klidný Willum dostává do stavu, ve němž zvažuje použití násilí, přičemž tento zoufalý vývoj je nakonec odvrácen překvapivým zvratem na konci hry.
Premiéra 22.04.2016

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

DIVADLO NA FIDLOVAČCE
PROGRAM NA TICKETPORTAL.CZ


ZTP/P info: Veškeré informace pouze na pokladně divadla

Galerie

picture MAGOR, Divadlo Na Fidlovačce
picture MAGOR, Divadlo Na Fidlovačce

Na mapě

Doporučené

Top