Ladislav Zibura: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzi

Ladislav Zibura: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzi

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav v září zavítá do kina Panorama s cestovatelskými příběhy, které jste ještě možná neslyšeli. Přijďte si je poslechnout.

25letý excentrický poutník Ladislav Zibura se tentokrát vydává probádat Arménii, Gruzii a Náhorní Karabach. Očekává nenáročný výlet, situace se mu však brzy vymkne z nohou. Ať už se princ Ládík zrovna otráví alkoholem, zabloudí na minové pole nebo zachraňuje život štěňátek, vším proplouvá s neobyčejnou lehkostí. Příběh jeho pěší, cyklistické a stopařské výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Nečekejte popisy historie nebo památek. Cestovatelská projekce Ladislava Zibury je plná humoru, lidských příběhů a lidové moudrosti.

Ladislav Zibura (26 let) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal tři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty a Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků. 

vstupné 160 Kč/ studenti, senioři 140 Kč

, Ladislav Zibura: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzi (Kino), Ladislav Zibura: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzi (Kino)

Na mapě

Top