LACO DECZI & CELULA NEW YORK, Šelepka

ŠELEPKA RESTAURACE / KLUB
LACO DECZI & CELULA NEW YORK, Šelepka

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LACO DECZI & CELULA NEW YORK CELULA NEW YORK
Trumpet Laco Deczi
Keyboards Jan Aleš
Bass Michael Krásný
Drums Vaico Deczi

Trumpetista, skladatel, kapelník a amatérský malíř Laco Deczi se narodil v roce 1938 ve vesnici Bernolákovo na Slovensku. V roce 1962 odešel z Bratislavy do Prahy kde působil až do své emigrace v roce 1985. Po několika měsících strávených v Západním Německu nakonec definitivně zakotvil ve Spojených státech, kde žije do teď.
Ve Státech vystupoval s velkou řadou skvělých jazzových muzikantů, jako jsou Elvin Jones, Bill Watrous, Junior Cook, Dave Weckl a Sonny Costanzo. Nyní je frontmanem kapely Celula New York, se kterou pravidelně koncertuje v oblasti států New York a Connecticut.
Od roku 1990 Laco jezdí pravidelně dvakrát do roka tour po České republice a Slovensku. Výjimkou nejsou ani zastávky v Polsku, Rakousku a především v Německu. Laco vydává v intervalech jednoho až dvou let pravidelně nové studiové, nebo live desky. V posledních letech také live DVD z koncertů. Dohromady má na kontě již přes dvacet alb a video nosičů.
V roce 2005 vychází živé album "Jazz na Hradě" pod záštitou prezidenta Václava Klause, který desku také pokřtil a napsal k ní předmluvu. V letech 2009 a 2010 vystupoval se svojí kapelou na festivalech Rock for People, Colours of Ostrava a Sázavafest. V roce 2011 vystoupil opět na Hradě na osobní pozvání prezidenta Klause jako host trumpetisty Waltera Bartoše a saxofonisty Štěpána Markoviče.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info
:
Slevy NE / bezbariérový přístup ANO

ŠELEPKA RESTAURACE / KLUB NA TICKETPORTAL.CZ

-TH-

Na mapě

Top