Kouty Fest 2018

Kouty Fest 2018

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Regionální multižánrový hudební festival · HEADLINER XAVIER BAUMAXA
· 14 hodin nepřetržité živé muziky ·
Hudební festival KOUTY FEST se letos koná poprvé, a i když je mezi festivaly miminko, je nabitý multižánrovým hudebním programem, který je tvořen převážně muzikanty z regionu Polabí. Headlinerem festivalu je písničkář Xavier Baumaxa.
Pro tento hudební maraton budou postaveny dvě stage a návštěvníci festivalu se vedle Xaviera Baumaxy mohou těšit například na legendární Diesel, Pištův sklep, QWIL, Flat Flay, Pavel Den, FoXo a mnoho dalších.
Přivítáme Vás v atraktivním prostředí na letišti mezi obcemi Kouty, Úmyslovice, Pátek, v místě zvaném Blata. Místo konání Kouty Festu je vzdáleno cca 5km od Poděbrad. Startovat budeme v 10:30 a festival ukončíme cca hodinu po půlnoci.
Návštěvníci festivalu budou moci využít parkoviště a stanovou vesničku zcela zdarma. Děti do 130cm výšky mají vstup v doprovodu dospělé osoby zdarma.
Celý areál festivalu je bezbariérový.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
SLEVA 20% pro držitele karty ISIC, ISIC Scholar, ITIC, IYTC, ALIVE, na prodejních místech Ticketportal i on-line na ticketportal.cz (zvolte v nákupním košíku, sekce "DALŠÍ AKCE - NEPŘEHLÉDNĚTE").
Pozor! JEDNA KARTA = JEDNA VSTUPENKA! Držitel přslušné karty má nárok vždy na jednu zlevněnou vstupenku.

-TH-

Galerie

picture Kouty Fest 2018

Na mapě

Top