Kasai Dancing Company & Bohemia Balet

Kasai Dancing Company & Bohemia Balet

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

KASAI DANCING COMPANY & BOHEMIA BALET
baletní galavečer

Produkce a choreografie Haruka Kasai / Umělecký poradce Hideo Kugo
Režie Masato Hirokawa / Light design Kaoru Osawa / Kostýmy Mariko Namikawa
Hudba Tamanozomi Oketani a Masato Hirokawa

Členové Kasai Dancing Company, držitelé mnoha nejvyšších japonských i mezinárodních ocenění, vystoupí v Praze před účastí souboru na světovém festivalu Mundial v Monacu.
Soubor Bohemia Balet tímto představením završí úspěšnou sezonu před svou novou transformací. Členové souboru právě dovršili dvouletou a tříletou stáž a nyní úspěšně pokračují do dalších angažmá v profesionálních souborech.

Večer je rozdělen do tří částí:
I. Taneční variace 2017
Autorská tvorba Kasai Dancing Company od drobné tvorby až po rafinované taneční kompozice, vykreslující niterné lidské prožitky zprostředkované unikátním japonským tanečním projevem.
II. Bohemia Balet
Ve druhé části večera se představí členové Bohemia Baletu v ukázkách klasického i současného tance - Slavnost květin v Genzánu, Don Quijotte, In the Rain Again, Nelaskavé duety.
III. Tance v ozvěnách
Taneční kompozice Kasai Dancing Company vycházející z tradičních japonských slavností. Tance jsou zcela originálním spojením tradice a moderního tanečního projevu.
Jedinečné společné baletní gala souboru z japonské Toyamy a souboru Taneční konzervatoře hl.m. Prahy slibuje zcela výjimečný umělecký zážitek.

Představení podpořil Nadační fond Cesta ke vzdělání, MHMP a Městská část Praha 1.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO, lóže 14 / Pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (jedna osoba) je k dispozici lóže 14 za zvýhodněnou cenu.

Na mapě

Top