KLARA & THE POP + ANTONIA VAI

LUCERNA MUSIC BAR
KLARA & THE POP + ANTONIA VAI

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Klára Vytisková po delší pauze chystá klubový koncert. S kapelou Klara & The Pop vystoupí 8. března v pražském Lucerna Music Baru, kam si pozvala mimořádného hosta. Na pódiu se s ní vystřídá charismatická zpěvačka, skladatelka a hudebnice Antonia Vai s maďarsko-švédskými kořeny. V den, který symbolicky vzdává mezinárodně úctu všem ženám, se tak na jednom pódiu potkají dvě navýsost pozoruhodné dámy s výraznými hlasy i originální hudbou. Antonia Vai, jež svůj styl nazývá nejčastěji poetickým soulem, nestojí s Klarou & The Pop na pódiu poprvé. Klára s kapelou byla jejím hostem při křtu nového alba v legendárním budapešťském klubu A38.

Klara & The Pop to je šarm a energie, jimiž oplývá Klára Vytisková, majitelka Anděla za své první sólové album Home, obklopená elitní sestavou mladých muzikantů. Cesta, která začala před lety s úspěšnými Toxique, se nyní dostává do další dimenze. Klara & The Pop je důkaz, že dobrá písnička, zahraná s chutí, šarmem a drajvem, nepotřebuje škatulky, ale jen vnímavé posluchače.
Klara & The Pop jsou dále Klářina sestra Tereza Vytisková aka Edna Green, která hraje na syntezátor a pady, kapelník, kytarista a baskytarista Matěj Belko, bubeník Adam Koller a klávesista Jan Aleš.

Antonia Vai je jednou z nejzajímavějších zpěvaček na současné maďarské hudební scéně. Pro její alternativně pop soulový styl jsou typické drsně a výbušně vyprávěné texty písní, v hudební složce najdeme příměsi flamenca, balkánu či world music. Sama Antonia se s nadhledem řadí do škatulek poetic soul, dramatic folk a melodic bitch slap.

Koncerty obou umělkyň v Praze a Budapešti jsou podpořeny projektem SoundCzech – Connect, připraveným Czech Music Office, kanceláří pro podporu české hudby v zahraničí.

Galerie

picture KLARA & THE POP + ANTONIA VAI

Na mapě

Doporučené

Top