KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS!

KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS!

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS!
VÁNOČNÍ AKUSTICKÉ TURNÉ

Rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků. Český rockový Ježíš a majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu v muzikálových rolích, které ztvárňuje již 20 let. Frontman rockových kapel, jako Motorband, BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band!, Leaders! a Supergroup - to je Kamil Střihavka.

Koncert "Kamil Střihavka Unplugged" by měl být především příjemným setkáním a zastavením se v této uspěchané době a profesionální hudební show, ve které se Kamil svým fanouškům představí v jiné a hlavně komorní podobě, jako vyzrálý umělec v polohách, v kterých jej ne všichni znají…
V programu zazní nejen úpravy Kamilových hitů, jako Země vzdálená, Kovboj z Teplic, Když se snáší déšť, Woo-Doo!, Holka čapni draka, Černá růže atd., ale i písně nikdy živě neinterpretované a vybrané ze všech alb jeho bohaté hudební kariéry. Nechybí ani zpěvákem obdivované legendární světové písně.

KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS!
Kamil Střihavka zpěv, Petr Henych kytara, Martin Ivan baskytara,
Štěpán Eliáš klávesy, Lukáš Pavlík bicí

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal
a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
sezení bez místenek - open sitting / bezbariérový přístup NE / Sleva 50 Kč (= cena po slevě 270 Kč) pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku.

-TH-

Na mapě

Top