Jo, není to jednoduché

Jo, není to jednoduché

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hrají: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Monika Timková, David Punčochář / Jakub Slach / Radim Kalvoda, Karolína Krejčová

Francouzská konverzační komedie o tom, jak může dopadnout doučování matematiky pod peřinou. Zamilovat se je vroucné přání vypadat mladší ve stáří a starší v mládí.

Postarší profesor a mladičká žačka. On se s ní chce pro své morální zásady rozejít, ona by ho ráda dotáhla před oltář. Jejich utajovaný poměr uvádí celý děj. Není však jediným podivuhodným vztahem na pódiu. Učitelova dcera si začala románek s mužem, který také není zrovna jejím vrstevníkem. Rodiče ho vyhodili z bytu a tak se ocitá v profesorově domě s přáním, zda by se mohl nastěhovat. Profesor se usilovně snaží ututlat vše před svojí ženou, která s ním už nežije, ale často se zastaví na návštěvu. Chvíli před ní manžel skrývá mladou milenku, chvíli dceřina přítele. Ona v tom má ale jasno – její muž schovává v byte svého milence. Komedie přináší příjemnou atmosféru a diváky jednoznačně pobaví. Staví proti sobě zábavným způsobem osoby, které by se mnohdy raději minuly velkým obloukem.

Produkce: Divadlo Palace Praha

Více na www.september.cz

Na mapě

Top