JAN P. MUCHOW & THE ANTAGONISTS

JAN P. MUCHOW & THE ANTAGONISTS

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jan P. Muchow & The Antagonists
Pražská koncertní premiéra
support: Kalle

Jan P. Muchow v loňském roce na festivalu Soundtrack poprvé představil koncertní program, který připravil spolu s výraznými osobnostmi české hudební scény. Muchow, autor filmové hudby k více než 30 celovečerním filmům podporován šesticí Antagonistů: Ema Brabcová (Luno, Khoiba), Václav Havelka (Please The Trees), Marek Doubrava (Hm..., ex Tatabojs), Jan Janečka (Southpaw, Republic Of Two, Luno), Marie Dorazilová (PKF - Pražská filharmonie, Krása Quartet) a Jenovéfa Boková.
V květnu svůj program poprvé představí i pražskému publiku v divadle Archa. V doprovodu komorního smyčcového tělesa zahrají původní autorská hudební témata a písně, které za posledních 20 let Muchow zkomponoval. Bude to jedinečná možnost slyšet v živém provedení např. skladby Lucky Boy (film Samotáři), temnou baladu Lay Down (Ve stínu), Cowboy Of The River (Teorie tygra) nebo westernovskou Out Of Shadows z polského filmu Yuma. A nejen tyto, ale i tvorbu z filmů: Normal, Grandhotel, Václav, Jedna ruka netleská, Muži v naději, My2, Krásno a dalších.
Jan P. Muchow jako člen skupiny The Ecstasy Of Saint Theresa psal historii české hudby, když se svou kapelou vydával desky u anglického vydavatelství a bodoval v anglické hitparádě. Jejich klipy rotovali na MTV a nahrávali s legendárním DJ Johnem Peelem pro BBC. Později se stal vyhledávaným hudebním producentem (Kryštof, Načeva, Barbora Poláková, Charlie Straight, Anna K., Priessnitz, Tatabojs, Lake Malawi a další). Singl English Summer Rain anglické skupiny Placebo obsahuje Muchowův remix. Jako člen skupiny Umakart stál za comebackem Václava Neckáře, pro kterého s kolegy zkomponoval skladbu Půlnoční. V tomto ohledu je výrazně nejúspěšnejší současný tuzemský skladatel filmové hudby a 20. května v divadle Archa bude tedy vyjímečná příležitost se, slovy autora, podívat na hudbu a poslechnout filmy.

Galerie

picture JAN P. MUCHOW & THE ANTAGONISTS

Na mapě

Top