JAK JSEM SE ZTRATIL, Národní divadlo Brno

JAK JSEM SE ZTRATIL, Národní divadlo Brno

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Mahenovo divadlo, Malinovského nám. 1, Brno

JAK JSEM SE ZTRATIL aneb MALÁ VÁNOČNÍ POVÍDKA
Vánoční zázrak

LUDVÍK AŠKENAZY, JAN BORNA
Režie Martin Františák
Dramaturgie Lucie Němečková
Dramaturgická spolupráce Petr KlariN Klár
Scéna Marek Cpin
Kostýmy Marek Cpin
Hudba David Smečka
Pěvecké nastudování Petr Svozílek

Nic není nemožné!
Zvlášť, jste-li dítko školou povinné a ztratíte se tatínkovi ve městě plném shonu. A ke všemu na Štědrý den! Fantazie běží na plné obrátky a za každým rohem číhá neuvěřitelné dobrodružství.
Peklo s čerty, poslední pražský lampář, pán s kaprem, holčička, co jde pro pivo, dokonce i mluvící kobylka, protože o Štědrém dnu mohou zvířata mluvit. Tedy kromě ryb, které by mohly zkazit vánoční pohodu. K té totiž patří nejen zázraky, ale i dárky. Co byste řekli maličkým lipicánkům a oživlým figurkám lidí, které náš malý hrdina během svého bloudění potkal? Přes všechny neobyčejné zážitky a překvapení, která prožije, se klukovi nakonec zasteskne přece jenom po domově a chce zpátky k rodičům.
Poetická kouzla vánočních svátků ožijí v hravém a humorném příběhu Ludvíka Aškenazyho, oblíbeného českého spisovatele, reportéra a autora pro děti, od jehož smrti v roce 2016 uplyne třicet let. Jan Borna jej převedl do jevištní podoby pro dnes již legendární inscenaci Divadla v Dlouhé s řadou písniček ze 60. let, které nikdy nezestárnou. Stejně jako tenhle příběh. Stejně jako dítě v každém z nás.
Premiéra 4. listopadu 2016 v Mahenově divadle

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

NÁRODNÍ DIVADLO BRNO NA TICKETPORTAL.CZ

Na mapě

Top