JAKE BUGG / UK

LUCERNA MUSIC BAR
JAKE BUGG / UK

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Talentovaný mladík Jake Bugg míří s novou deskou do Lucerny

Jake Bugg vydává 17. června nové skvělé album On My One na Virgin EMI. Opojný první singl Gimme The Love, skvělý mix funkových bicích a kvákavé kytary, již zní éterem a zaznamenává velký ohlas. S novou deskou se Jake samozřejmě chystá i na turné a 16. listopadu odehraje koncert ve velkém sále Lucerny.

Nové album je pojmenované podle rčení z Jakeova rodného Nottinghamu a název nemohl být trefnější. Místo já sám se tam říká já jeden. Jake to komentuje takto: “ V mnoha ohledech to tohle album vystihuje, protože to bylo skoro všechno jen na mně. Vidím to jako další logický krok ve svém vývoji písničkáře. Byla to výzva, ale cítil jsem, že se do toho musím pustit.”
Jake složil všech jedenáct písniček, nahrál většinu nástrojů a produkoval většinu desky (Jacknife Lee produkoval 3 skladby). Výsledek je ohromující. Po neuvěřitelném úspěchu jeho prvních dvou alb je Jake jedním z nejtalentovanějších mladých hudebníků v Británii.
Deska se nahrávala v Londýně, Los Angeles a Nottinghamu, vrcholnými písničkami jsou dojemná Love Hope And Misery s velkým sborem, dupačka Bitter Salt, soulová Never Wanna Dance i titulní píseň alba. Přes veškerou svou rozmanitost je srdcem On My One blues. “Blues je můj oblíbený žánr,” připouští Jake.
Natočit do jedenadvaceti tři alba není hračka. A natočit desku jako ‘On My One’, která se přelévá z blues do popu, z rapu do folku a ze soulu do country prostřednictvím vynikajících písniček je už mistrovský tah. Užijte si jízdu!

Lucerna bude otevřena od 19 hodin.

Galerie

picture JAKE BUGG / UK

Na mapě

Doporučené

Top