ICED EARTH, ENSIFERUM, KATAKLYSM, UNEARTH

ICED EARTH, ENSIFERUM, KATAKLYSM, UNEARTH

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Megakoncert: ICED EARTH, ENSIFERUM, KATAKLYSM a UNEARTH – MTV's Headbangersball Tour 2016!

Pod záštitou tradičního pořadu tvrdé hudby MTV Headbangersball vyjíždí tato povedená metalová čtveřice na evropské turné. Stejně jako kdysi pořad Headbangersball bude toto turné ztělesňovat podstatu čisté metalové muziky!

Headlinerem jsou bohové tvrdé muziky ICED EARTH! Tato americká kapela způsobila v polovině 80. let svým albem Burnt Offerings mezinárodní průlom mezi power a thrash metalem. Jejich poslední album Plagues Of Babylon vyšlo již v roce 2014 a tak se můžete těšit na sbírku skutečně oblíbených a zarytých songů. Dnes je již skupina Iced Earth považována za jednu z nejúspěšnějších tradičních metalových kapel!
Spolu s těmito velikány přijede také velmi úspěšná a oblíbená severská družina ENSIFERUM! Strhující folk metalová partička nás přijede pobavit svými oblíbenými hity a posledním albem One Man Army. Divocí finové to zase pořádně rozjedou a předvedou vám, jak má pořádný paganský koncert vypadat!
Dalším veledůležitým účastníkem budou KATAKLYSM! Loni vydané explozivní album Of Ghosts And Gods posbíralo spoustu mezinárodních úspěchů! Letos bylo tato novinka dokonce nominována na prestižní kanadskou cenu Juno Award. Kataklysm se nakonec stali úplným vítězem v kategorii nejlepšího heavymetalového alba roku! Přijďte si naživo poslechnout, že si tuto prestižní cenu opravdu zasloužili a nechte se unést metalovou euforií kanadských death metalistů!
Poslední kapelou, která v tento večer zahraje bude UNEARTH. Americká banda do vás napere velice povedený metalcore, kterým vás připraví a naladí na následující koncerty. Nezapomeňte přijít včas, budete překvapeni jejich kvalitou!

POZOR - ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ KONCERTU!!!

Galerie

Na mapě

Top