Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie

SOUNDTRACK Poděbrady
Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie

Datum : 01. září 2018
Místo: Poděbrady - Hlavní krytá stage, Louka u jezera

Vstupenky

Sobota
1
Zář. 2018
14:00
Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie

Informace o akci

Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie Jedinečná taneční show představuje známé tváře StarDance v originální choreografii Jana Ondera Jan Onder, Dana Batulková, Kateřina Baďurová, Veronika Lálová, Michal Padevět a další

Sobotní festivalové odpoledne bude patřit tanci. Choreografie Jana Ondera připravená speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady bude doplněna melodiemi ze slavných filmů jako jsou Hříšný tanec, Shrek, Pomáda a další. Originálním tanečním příběhem vás provedou tanečníci a slavné osobnosti ze StarDance; těšit se můžete vedle Jana Ondera na vítězku III. řady Danu Batulkovou a vítězku V. řady Kateřinu Baďurovou. Své taneční dovednosti předvedou i skvělí Michal Padevět a Veronika Lálová.

Přijďte se projít lehkým tanečním krokem filmovým světem!

Čím dříve, tím levněji!
DO 30. 6. 2018 SLEVA 10 % NA VŠECHNY VSTUPENKY!

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Prostor Golden a Silver Circle je vymezen čtyřmi stěžni - konstrukce stanu. Tribuna B značí první řady zadní elevace, boční pohled na taneční parket, v průzoru částečně stěžeň z trubkové konstrukce.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na rezervace@ticketportal.cz prosím, Váš email. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.

Galerie

picture Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie

Na mapě

Doporučené

Top