Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie

SOUNDTRACK Poděbrady
Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie Jedinečná taneční show představuje známé tváře StarDance v originální choreografii Jana Ondera Jan Onder, Dana Batulková, Kateřina Baďurová, Veronika Lálová, Michal Padevět a další

Sobotní festivalové odpoledne bude patřit tanci. Choreografie Jana Ondera připravená speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady bude doplněna melodiemi ze slavných filmů jako jsou Hříšný tanec, Shrek, Pomáda a další. Originálním tanečním příběhem vás provedou tanečníci a slavné osobnosti ze StarDance; těšit se můžete vedle Jana Ondera na vítězku III. řady Danu Batulkovou a vítězku V. řady Kateřinu Baďurovou. Své taneční dovednosti předvedou i skvělí Michal Padevět a Veronika Lálová.

Přijďte se projít lehkým tanečním krokem filmovým světem!

 

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Prostor Golden a Silver Circle je vymezen čtyřmi stěžni - konstrukce stanu. Tribuna B značí první řady zadní elevace, boční pohled na taneční parket, v průzoru částečně stěžeň z trubkové konstrukce.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na rezervace@ticketportal.cz prosím, Váš email. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.

Děti do 3 let (včetně) mají vstup na koncert zdarma, a to bez nároku na vlastní sedadlo.

Galerie

picture Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie

Na mapě

Top