Gospelové Vánoce 2017

Gospelové Vánoce 2017

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Po roce opět přichází krásný čas Vánoc a s ním i tradiční GOSPELOVÉ VÁNOCE, které již od roku 2003 pořádá agentura Pragokoncert. Vůbec poprvé přijedou do České republiky DONNELL ELLY & UNITED VOICES (USA) a slibují úžasný kulturní zážitek. Gospelové vánoce se ve Zlíně konají ve čtvrtek 14.12.2017 a vůbec poprvé se tento jedinečný koncert uskuteční v EVANGELICKÉM KOSTELE.

Nezávislé gospelové uskupení ze severovýchodního pobřeží Spojených států Donnell Elley and United Voices vzniklo sloučením nesmírně talentovaných muzikantů ze stáje National Gospel Recording Artists, jejichž popularita rok od roku roste. Po více než 15 let spolupracují a živě vystupují s těmi největšími světovými gospelovými a R&B umělci. Od první noty, která zazní v podání této pečlivě poskládané skupiny progresivních gospelových talentů, budete okouzleni nejenom jejich neuvěřitelnou vokální schopností, ale také jejich spiritualitou, která všechny jejich strhující představení doprovází. Srdcem tohoto projektu je gospelový vizionář Danton Whitley jenž jako principál federace DMV Gospel Community má skvělý cit pro výběr vysoce nadaných umělců. Sedmičlenná skupina Donnell Eley and United Voices v rámci evropského turné netradičně představí spojení toho nejlepšího Gospelu a živých nástrojů (klávesy, akustická kytara).

DONNELL ELLY přiveze do Zlína výběr těch nejznámějších gospelových songů. Nebude samozřejmě chybět ani Oh Happy Day. Strhující show amerických zpěváků si rozhodně nenechte ujít.

A pozor! Koncert je na sezení s omezenou kapacitou, tak neváhejte s nákupem vstupenek.

GOSPELOVÉ VÁNOCE 2017 se konají ve čtvrtek 14.12. od 19:00 v Evangelickém kostele, Slovenská 3063, Zlín a jste na ně všichni srdečně zváni!

Galerie

picture Gospelové Vánoce 2017

Na mapě

Top