GRAVITY MADNESS

GRAVITY MADNESS

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Spojením dvou eventů GRAVITY FESTIVAL a TEMPLE OF MADNESS vzniknul projekt GRAVITY MADNESS, který vám přiváží asi dvě nejfrekventovanější jména zahraničních DJs na všech českých diskuzích.

Timmy Trumpet (AUS), Jauz (USA),
Manene, Bon Finix & Tripmain, Dave b2b, eMty

Timmy Trumpet se vrací po úspěchu na loňském Gravity Festivalu… Timmy momentálně patří mezi nejpopulárnější a nejvytíženější DJe v Austrálii. Poslední tři Timmiho singly se umístily na prvních příčkách ve světových hudebních hitparádách. Týdně absolvuje až 10 letů a za rok tak vystoupí na 200 různých akcích. Pokud máte rádi taneční hudbu a ještě jste neviděli DJe, který hraje ve svých setech živě na trumpetu, neměl by vám Timmy Trumpet na Gravity Madness ujít.

Jauz poprvé v Praze, jedno z nejžádanějších jmen poslední doby se představí ve Slovanském domě. Sam Vogel alias Jauz je 21letý americký DJ a producent, který za poslední dva roky vydal jedny z nejúspěšnějších skladeb ve světě EDM. Feel The Volume nebo Rock The Party stále nechybí v setech největších DJs. Jeho evropská tour, která je díky tvrdšímu a velice osobitému stylu hudby dost šílená a také prakticky vyprodaná. Jak říká sám Jauz, hudba nemá hranice, což jak sami uvidíte, tohoto umělce opravdu perfektně vystihuje.

Kapacita Slovanské domu je omezena, tak si pospěš s nákupem lístků.

Standard / VYPRODÁNO
1. vlna – 399,- Kč / vyprodáno!
1. vlna – 499,- Kč / vyprodáno!
3. vlna – 599,- Kč / vyprodáno!

VIP table pro 8 osob - 9999,- Kč / pouze 10 ks
obsahuje - 8x VIP table vstup, 2l Stolichnaya vodka, 12 ks Red Bull, 8x voda vstup do VIP zony s nejlepším výhledem na stage, samostatné WC, šatnu zdarma

VIP - 799,- Kč - vyprodáno! / 899,- Kč - vyprodáno! / 999,- Kč
obsahuje vstup do VIP zóny s nejlepším výhledem na stage, samostatné WC, šatnu zdarma

Na mapě

Top