FLOYD RELOADED (UK/GER) Pink Floyd Experience 2018

FLOYD RELOADED (UK/GER) Pink Floyd Experience 2018

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

FLOYD RELOADED, koncertní pocta Pink Floyd
Legendární hity skupiny Pink Floyd zazní na koncertu Floyd Reloaded. Tento britsko-německý projekt se do České republiky vrací s velkolepou show, jejíž premiéra v roce 2014 nadchla fanoušky po celém světě.
Koncertní vystoupení ctí hudební i vizuální styl legendární britské kapely. V souboru působí profesionální hudebníci v čele se zpěvákem Colinem Dodsworthem. Floyd Reloaded představí jak stěžejní alba Pink Floyd, tak průřez celou tvorbou a všech etap fungování této britské rockové ikony.

BOBYCENTRUM BRNO - OBČERSTVENÍ
V ceně vstupenek na VIP galerie (a vstupenek VIP Meet & Greet) V BRNĚ též občerstvení formou teplého a studeného rautu a neomezená konzumace pivo/víno/nealko po celou dobu koncertu

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO (Brno - přízemí, Ostrava prostor mezi spodními a horními sektory) / sektor "ZTP/P-DISABLED" je určen pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod ZTP/P (jedna osoba) / Každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top