FLERET

FLERET

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Legendární FLERET zahrají po roce opět ve Zlíně!

Vizovická kapela FLERET, která se řadí svým stylem mezi folk-rockovou scénu, přijede opět do Zlína! Populární hudebníci vyráží na každoroční turné a rozparádí a roztančí sál již 19. 1. 2018 ve známém klubu Masters of rock Café ve Zlíně od 20:00!!

Kapela přiveze i legendární songy z alb, které odrážejí široké spektrum jejich umění. Zároveň se tímto koncertem otevře nová česká koncertní sezona klubu Masters of Rock Café.
Skupina Fleret se již přes tři desítky let úspěšně prosazuje se svým repertoárem na koncertních i festivalových scénách jak v celé České republice, tak i v zahraničí. Typickým znakem této formace je nezaměnitelný zvuk vycházející z regionálních a lidových kořenů. Lidovými kořeny se ovšem skupina neomezuje, mísí je dohromady s rockem - s muzikou, kterou odmala slýchali vedle lidovky naživo na tancovačkách. Muzikantská živočišnost a bezmála dětinská radost z muzicírování vytváří z folkrockové skupiny Fleret originální samorost na naší folkové i rockové scéně.
Zcela zaslouženě jsou označováni za dvorní kapelu Valašského království. Za svou více než třicetiletou kariéru stvořili Flereti spoustu hitů jako „Zafúkané“, „Sbohem galánečko“, „Kurnikšopatožtone“, „Večer křupavých srdíček“, „Umělci na šňůře“ a mnoho dalších.
Na koncertě této legendární kapely nebude samozřejmě chybět ani host, kterým tentokrát bude Franz Alpa.

Nezapomenutelný zážitek si nenechte uniknout dne 19. 1. 2018 v Masters of rock Café ve Zlíně. Všichni rockeři, nerockeři či folkloristi si určitě přijdou na své! Jste srdečně vítáni! Přijďte objevit krásy Valašska na vlastní uši :-).

Galerie

picture FLERET

Na mapě

Top