EVERGREEN FEST 2016

EVERGREEN FEST 2016

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

EVERGREEN TOUR SE MĚNÍ NA EVERGREEN FEST!
YVETTA SIMONOVÁ / JOSEF ZÍMA / EVA PILAROVÁ / KAREL ŠTĚDRÝ / PAVLÍNA FILIPOVSKÁ

Turné plné hitů pro všechny generace, jež plnilo haly České republiky v roce 2015, má za sebou první letošní zastávku v pražské Lucerně. Šlo vlastně o derniéru původní sestavy, posilněnou o Orchestr divadla Semafor, se sólisty Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou.

JOSEF ZÍMA, který sklízel velké úspěchy na loňském turné, říká:
"Loňským turné jsme nastavili laťku kvality hodně vysoko. Přiznám se, že jsem patřil k největším skeptikům. Přišlo mi, že tak náročné turné se nepovede dotáhnout. Máme však za sebou devět koncertů a jsem rád, že se s kolegy uvidíme i na dalších koncertech. Je to úžasné, mít za zády velkou kapelu, všichni se moc těšíme na letošní pokračování."
Ondřej Bezr (MF Dnes, iDnes):
"Bylo to jak z jiného světa. Jména a tváře, z nichž většinu člověk zná jen ze starých časopisů, ale písničky, které má až na pár výjimek usazené někde hluboko v povědomí. Ve velkém sále pražské Lucerny se ve středu 29. dubna zastavila Evergreen Tour 2015. Protagonisté turné, tedy hlavní zpěváci, které doprovázel základní orchestr, případně jejich vlastní kapely, spočítali, že je jim dohromady neuvěřitelných 537 let. Všichni tu větší, tu menší měrou psali dějiny české populární hudby 50. až 70. let, někteří dokonce stihli ještě její před-rock 'n' rollové, tedy swingem odkojené období. Není divu, že jejich společný koncert byl chvílemi dojemný. Hrozící trapnost ale prakticky všichni s přehledem překryli šarmem, vtipem a vitalitou."
V letošním roce se turné s pozměněným názvem Evergreen Fest postupně představí ve všech regionech České republiky.

Vstupenky jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal
anebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

Na mapě

Top