EDITH PIAF THE SHOW

EDITH PIAF THE SHOW

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Šansony světové legendy míří do Ostravy!
Po celém světě pravidelně vyprodaná představení Edith Piaf The Show naživo představí pohnutý život slavné šansoniérky Edith Piaf. V roli legendární zpěvačky se na podiu představí francouzská zpěvačka Anne Carrere, která zpívala hlas Edith Piaf v známém filmu Edith Piaf (La Vie En Rose).

Edith Piaf se proslavila silným naléhavým hlasem a emotivními koncerty. Její písně v sobě nesly smutek z nenaplněné touhy po lásce a po štěstí.
Největší sláva Edith Piaf přišla po 2. světové válce, kdy se prosadila v Americe s písní Le Vie en Rose, její nejslavnější písní se však stala "Non je ne regrette rien".

Autentické představení Edith The Show
trvá 90 minut a je doprovázeno projekcí dobových snímků Paříže 30. až 50. let a snímků ze života Edith Piaf. V první části, před přestávkou, se ocitáme na Montmartru, pařížské čtvrti plné kaváren, divadel a hudebních klubů. Některé promítané snímky z této doby jsou unikátní a nebyly nikdy předtím zveřejněny.
Druhá část koncertu se odehrává v době Edithiny největší slávy, tedy po válce, kdy zpívala na vyprodaných koncertech v pařížské Olympii a v největších sálech Evropy.
Celá show je doprovázena francouzskou skupinou hudebníků ve složení piano, harmonika, perkuse a kontrabas.
více na www.piaf-theshow.com

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line - HOMEtickets!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / ZTP/P info

Na mapě

Top