Dědictví aneb Herršvechošigutntag

Dědictví aneb Herršvechošigutntag

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Autor původního námětu: Věra Chytilová a Bolek Polívka 
Režie: David Šír 
Hrají: Filip Pelc / Samuel Bogner, Kateřina Ulrychová, Kateřina Čečilová, Rebeka Chudobová, Adam Jurčík, Petr Hofbauer, Olga Hloušková, Eliška Nechvátalová, Theodor Pazderka, Michal Hájek, Lucie Valterová, Samuel Srba 

Délka představení: 115 minut + přestávka 

Vážení diváci, při příležitosti 25. výročí uvedení legendárního filmu DĚDICTVÍ aneb KURVAHOŠIGUTNTAG od tvůrců BOLKA POLÍVKY & VĚRY CHYTILOVÉ, si Vás dovolujeme pozvat na SVĚTOVOU PREMIÉRU jeho divadelní adaptace. 

"Mladí umělci" (věkový průměr 15-18 let), pod vedením herce a režiséra Davida Šíra, Vám odehrají Váš oblíbený film přesně tak, jak jej znáte z TV obrazovky, ovšem poprvé v historii na jevišti, protože tato perla české kinematografie, se zatím svého divadelního nastudování nedočkala...  ...až teď.  

S laskavým svolením scénáristy (a "Bohuše") Bolka Polívky a rodiny scénáristky a režisérky Věry Chytilové, tak vzniká celovečerní "dětsko-amatérská" verze kultovního filmu, sice malinko upravená k jevištním parametrům a lehce „zdecentnělá“ k ohledu na věk herců, přesto v ní však milovníci nesmrtelného originálu najdou všechno na co se těší, a prakticky vše, co důvěrně znají z DVD.

Na mapě

Top