DÍVČÍ VÁLKA

DÍVČÍ VÁLKA

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

DÍVČÍ VÁLKA
František Ringo Čech
Nejhranější a nejnavštěvovanější divadelní komedie všech dob!

Dívčí válka je nejoblíbenější divadelní komedií. Za posledních jedenáct let od obnovené premiéry v roce 1998 do současnosti bylo odehráno téměř 860 repríz, které shlédlo více než 400 tisíc diváků. K nesmírné popularitě této hry přispívá nejen nadčasové téma hry (věčné spory mezi muži a ženami), které autor zpracoval s humorem sobě vlastním, ale i hvězdné herecké obsazení. Divadlo, které zajíždí za svými diváky do všech koutů republiky, rozesmává své diváky nejen mistrnou satirou, ale i skvělým konverzačním humorem. Jiráskovy Staré pověsti české zná každý z nás. Ovšem ne všechno, co Jirásek napsal, musí být pravda!

Slovo autora:
„Dívčí válku jsem psal – tak říkajíc – českému národu „na míru“, jde především o jemu blízký styl humoru a oblasti, kterých se dotýká (erotika, politika). Navíc jde o odpočinkový žánr, v jehož rámci přinášíme hodokvas těch nejkrásnějších žen, kterými naše zubožená vlast disponuje. Já vždy s trochou nadsázky říkám – tak bůh vynahrazuje svým milým Čechům neúspěchy v tržní ekonomice. O úspěchu Dívčí války svědčí naplněné sály po celé naší republice“.

Hrají:
František Ringo Čech, Jiří Štědroň/Oldřich Navrátil, Roman Skamene, Mojmír Maděrič, Petr Martinák/Petr Jablonský, Sandra Pogodová, Martina Šťastná, Anna Kadeřávková/Marta Olšrová. 

Více informací o hře ZDE:

ZTP/P Info - KC Semilasso Brno
Pro ZTP/P + doprovod sleva 50% do 2. kategorie - krajní místa v přízemí.
Pro objednání kontaktujte rezervace@ticketportal.cz a naskenujte průkaz ZTP.

Galerie

picture DÍVČÍ VÁLKA

Na mapě

Top