DIE ANTWOORD

DIE ANTWOORD

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Die Antwoord (ZA) + support Moonchild Sanelly (ZA)
Die Antwoord s sebou v srpnu přivezou do Prahy Moonchild Sanelly, jednu z nejžhavějších současných jihoafrických hvězd.

5. dubna 2018, Praha – Na jihoafrickou partu Die Antwoord, která vystoupí 20. srpna v Praze na výstavišti v Holešovicích, se již všichni těšíme, ale na samostatný koncert nemohou přijet sami. Jako support s Die Antwoord přijede jedna z nejžhavějších mladých jihoafrických hvězd alternativní scény Moonchild Sanelly.

Na celý srpen se Moonchild Sanelly připojí ke svým krajanům Die Antwoord na jejich evropském turné a při té příležitosti se představí i pražskému publiku. I to se dá považovat za jeden z jejích hudebních milníků. Die Antwoord jsou jednou z kapel, se kterou by dle jejích slov ráda spolupracovala. „Miluju Die Antwoord pro jejich „no f*cks given“ postoj – cokoliv kdo řekne, oni jsou svoji. Mám k nim vřelý vztah, protože jsem taky takovej podivnej tvor a tomu se lidi občas vysmívají. Nemusíte pochopit, co dělají, je jim to fuk, jdou do všeho na plný pecky a žijou. A ti ostatní to vždycky komentujou,“ pronesla na adresu svých kolegů loni v časopise Cosmopolitan.
Die Antwoord koncertovali v České republice již třikrát. Jejich divoká a bláznivá show plná energie z nich dělá kultovní záležitost všech světových hudebních pódií. Jak říká samotná kapela: „Poslouchat nás jen z počítače, to je jako cákat se ve vaně a předstírat, že se koupete v oceánu. To prostě musíte zažít.“

Osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma.
Vstup povolen od 15 let. Od 15 let do 18 let pouze v doprovodu dospělé osoby.

https://www.facebook.com/events/602617766742495/

Osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma.

Vstup povolen od 15 letOd 15 let do 18 let pouze v doprovodu dospělé osoby.

 

Galerie

picture DIE ANTWOORD

Na mapě

Top