CHVILKOVÁ SLABOST

DIVADLO V RYTÍŘSKÉ
CHVILKOVÁ SLABOST

Datum : 20. září - 25. října 2017
Místo: sál Městského domu Přerov I - Město, Divadlo v Rytířské, Rytířská 539/31, Praha 1

Vstupenky

Středa
20
Zář.
19:30
CHVILKOVÁ SLABOST
sál Městského domu

Přerov I - Město

Středa
25
Říj.
19:00

Informace o akci

autor: Donald Churchill
překlad: Blanka Pešinová, Alexander Jerie
režie: Petr Hruška
hrají: Petra Špalková, David Matásek, Sandra Černodrinská
produkce: Divadlo v Rytířské 

Audrey a Tony. Tony a Audrey. Dvacet let manželství. Dvě děti. Dva roky po rozvodu. On, úspěšný kameraman z reklamky, čerstvě oženěný s podstatně mladší dívkou, s níž právě čeká dítě. Ani ona na první pohled nestrádá – od svatby s jejím novým partnerem ji dělí už jen tři dny. Bývalí manželé přijíždějí na venkovskou chalupu, kterou spolu kdysi sdíleli a která se má nyní prodávat, aby se podělili o nábytek a jiné cennosti.
Přijíždějí se vším zdánlivě vyrovnaní a smíření, s nadějnou vyhlídkou na své nové životy. Navíc jejich společné setkání s odstupem času jenom potvrdí, že se nemohou vystát. Nemohou si říct ani dvě slova, aby si vzájemně nevlítli do vlasů. Přesto se pustí do úklidu chalupy a na povrch začnou vyplouvat dosud nezjevené skutečnosti – a Audrey s Tonym dojde, že pořádek si musejí udělat především ve svých vztazích. Podlehnou této „chvilkové slabosti“ a přehodnotí své dosavadní životní postoje a názory na toho druhého? A jak tím vším zamíchá jejich osmnáctiletá, rebelská dcera Lucy?
Situace se komplikuje a vše dopadne jinak, než by divák předpokládal. Zdánlivě ukončená životní kapitola může mít pokračování...

Galerie

picture CHVILKOVÁ SLABOST
picture CHVILKOVÁ SLABOST
picture CHVILKOVÁ SLABOST

Na mapě

Doporučené

Top