CHICK COREA TRIO

CHICK COREA TRIO

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Chick Corea Trio

Dvaadvacetinásobný držitel ceny Grammy, invenční skladatel, improvizátor a klavírní virtuos Chick Corea v průběhu svého muzikantského života prozkoumal překvapivé množství hudebních stylů – od avantgardy přes bebop k jazzrockové fúzi, latinskoamerické a tradiční španělské hudbě, dětským písním a komorní i symfonické hudbě. Na festival JazzFestBrno přijede Chick Corea 4. května s triem, v němž mu sekundují basový mistr triové disciplíny Eddie Gomez a nejvyhledávanější současný jazzový bubeník Brian Blade.

Chick nepolevuje ve svém vlivu na současnou scénu, o čemž svědčí ceny Grammy, jež vyhrává v posledních letech. V roce 2012 si Corea odnesl hned dvě ceny Grammy: „nejlepší jazzové instrumentální sólo“ a „nejlepší akustické jazzové album“ nahrané se spoluhráči z legendární kapely Return To Forever Stanleym Clarkem a Lennym Whitem. Ceny z roku 2014 zaujímají v Coreově sbírce Grammy Awards neuvěřitelná čísla 21 a 22, získal je za album Trilogy (nejlepší jazzové instrumentální album) a Fingerprints (nejlepší improvizované jazzové sólo).

Slevy:
• 15 % pro držitele studentského průkazu ISIC, dětí do 15 let, seniory nad 65 let a držitele průkazu ZTP/P
• zdarma děti do 6 let bez nároku na vlastní sedadlo
• 20 % pro studenty vysokých škol s hudebním zaměřením (JAMU, FF MU Hudební věda, DAMU, PdF MU Hudební obory), studenty středních uměleckých škol (konzervatoře, Gymnázium Pavla Křížkovského)  
• Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma na přístavek
• pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn
• rezervace vstupenek ZTP/P: vstupenky@jazzfestbrno.cz

VSTUPENKY K PRODEJI NA MÍSTĚ

 

Galerie

picture CHICK COREA TRIO
picture CHICK COREA TRIO
picture CHICK COREA TRIO
picture CHICK COREA TRIO

Na mapě

Top