CHANSON? ŠANSON!

SPOLEK KAŠPAR / DIVADLO V CELETNÉ
CHANSON? ŠANSON!

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

CHANSON? ŠANSON!

Druhá premiéra v rámci nové programové kapitoly na repertoáru Kašparu i Divadla v Celetné, kterou jsme zahájili v říjnu 2012 představením Hledám tě v tomto městě.

Může se z prokletého básníka a hlasatele temných myšlenek stát zpěvák s andělským hlasem? A co se stane, když se potkají na jednom místě Piaf, Vysockij, Bécaud, Hegerová, Dietrich, E.F.Burian, Brel nebo Jiřina Salačová a mají k dispozici pouze jeden mikrofon? A co bude muset pro své vykoupení udělat pět duší poté co se dostanou do pekla a potkají se s ďáblem?

Pokud chcete znát odpovědi na tyto skutečně překvapivé otázky, přijďte se posadit ke stolku do divadla v Celetné se sklenkou vína. Stanete se svědky nepravděpodobných setkání, zpovědí a vyznání, které vám zazpívají duše v pekle?…v nebi?…na zemi? Klavír, bubny a zpěv ve zcela nekoncertním provedení. Večerem provází čert.

„Díky dřívějším začátkům nedělních představení (hrajeme v 17.30) se uvolnilo jeviště v neděli večer, nabídl jsem tento čas i prostor hercům jako volný, nezatížený nájmem atd. Pro tyto večery na přidanou se ujal název ZBYTKY SIL. Takže v neděli ve 21.00 občas uvidíte cosi, co vzniklo navíc, z potřeby a radosti. Další premiéra se chystá na leden.“ Jakub Špalek

Na mapě

Doporučené

Top